reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

reklama
przebieranki, gadżety, kajdanki itd. ;-) ... myślę, że nie ma czegoś takiego jak "sprawdzone" sposoby w łóżku, bo każdy ma inne potrzeby, zachcianki, inną wrażliwość, libido i charakter ;-) najlepszą rzeczą jaką można zrobić, to po prostu zapytać męża czy chciałby spróbować czegoś innego a potem to dla niego zrobić, to i tak będzie dla niego super niespodzianka ;-)
 
A macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na grę wstępną? :D coś takiego co zawsze działa na waszych facetów i dzięki czemu gra wstępna nie ogranicza się do: "Chodź tu maleńka"? : P

Edit: Widzę, że nie wzbudziłam zainteresowania :D ale znalazłam w sieci coś co mi pomogło w problemie - gra wstępna . Może komuś również się przyda w walce z łóżkową nudą :)
 
Ostatnia edycja:
Na początek coś z bielizny i może jakieś urozmaicenie w temacie pozycji.
Jak mało to możecie spróbować z zabawkami, ale bez przesady i stopniowo, aby się za szybko nie znudziło.
 
Nie warto zaczynać od razu od wyszukanych gadżetów, bo szybko można się zrazić. Na początek wystarczy jakaś ładna bielizna, opaski na oczy, czy lekkie wiązanie przy użyciu np. starych rajstop. A jeśli się spodoba... mozna spokojnie zajrzeć do sexshopu :)
 
reklama
Pewnie drogi ;(
to pewie hiszpańska mucha, buteleczka 50 zł starcza na długo, kilka kropel się stosuje, ale różnei dziąla na każdego. Ogóleni te cvzęści stają się abrdziej wrażliwe.

Dziewczyny a wy macie wibratory? Je nie mam przekonania by taki gadżet sie u nas pojawił...
 
Do góry