reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

Oprócz tak oczywistych rzeczy jak gadżety i stroje erotyczne, to może urozmaicajcie i modyfikujcie Wasze ulubione pozycje, a także próbujcie nowych, albo też w różnych miejscach :D
 
reklama
My zdecydowanie lubimy urozmaicać jakieś pozycje i miejsca w tym wypadku nasze pomysły się nie kończą czasem przychodzi rutyna trzeba coś zmienić chyba to normalne jak we wszystkim na świecie. Nie próbowaliśmy jeszcze żadnych zabawek po prostu jakoś na to wydaje się nam przyjdzie jeszcze czas bo czymś innym się bardziej jaramy jak zabawkami. Znając życie przyjdzie czas i na zabawki więc trzeba będzie szukać a koleżanka wyżej całkiem fajnie opisała więc może trzeba będzie zapisać to wszystko albo zapamiętać ;)
 
Z tym Greyem radze :-) my tak po filmie na dvd zaszaleliśmy że z tego mamy dzidzię w drodze, ale bardzo się cieszymy. I polecam zakupy na allegro
 
Hmm powiem tak u nas Kamasutra skończyła się ogólnym śmiechem bo niektóre próby wyglądały jak gra w Twistera :D Hmm na pewno facetów zaskoczycie przejęciem kontroli - dominacji. Ale takiej całkowitej. Może wyjście z łóżka ? Blat kuchenny nie jest tylko do przygotowywania obiadu ;) No ale tutaj oczywiście też dodam : Co kto lubi ;)

Mama Gabi : A może spróbować napisać wspólnie opowiadanie albo wymyślić ? Może być dobry sposób na wychwycenie kierunków do zmiany czegoś ;)
 
Hmm powiem tak u nas Kamasutra skończyła się ogólnym śmiechem bo niektóre próby wyglądały jak gra w Twistera :D Hmm na pewno facetów zaskoczycie przejęciem kontroli - dominacji. Ale takiej całkowitej. Może wyjście z łóżka ? Blat kuchenny nie jest tylko do przygotowywania obiadu ;) No ale tutaj oczywiście też dodam : Co kto lubi ;)

Mama Gabi : A może spróbować napisać wspólnie opowiadanie albo wymyślić ? Może być dobry sposób na wychwycenie kierunków do zmiany czegoś ;)
albo poczytac cos wspolnie:)
 
Moja kolezanka w pracy ostatnio sciagnela sobie na telefon darmowa aplikacje "Twoj sekret", czy jakos tak i dostaje codziennnie erotyczne opowiadania do czytania. Twierdzi, ze mocno ja nakrecaja:)
 
No i proszę bardzo. Kwestia dobrych fantazji już załatwiona. Teraz muszę się postarać o jakąś adrenalinkę. A że zbliża się lato, to można trochę poszaleć na wysokościach! :D
 
reklama
Przygoda na jedną noc... - obadam chyba ;) Skojaryzło mi sie z filmem... nie mogę sobie przopomniec tytułu, akcja rozgrywa się w około 24 godziny - związek wystawiny na póbę - wiem "Zeszłej nocy" polecam film!
A niezłe oceny ma aplikacja twój sekret, warto spróbować za darmo.
 
Do góry