reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

Zeszlej nocy- chetnie obejrze, mam ochote na takie klimaty:) apke juz mam, dziewczyny w pracy mnie namowily:) niezle sa te opowiadania...
 
reklama
Też pobrałam, ale zaskoczyłam się bardzo. Myślałam, że wszyscy dostają takie same wiadomości a z koleżanką porównujemy i się okazało, że mamy zupełnie inny typ faceta. Jej jest taki bardziej romantyczny i rozkojarzony - pasuje do niej. Mój to jakiś szalony podróżnik, który spełnia moje marzenia z pułki "oczekiwane". Nieźle :)
 
Też pobrałam, ale zaskoczyłam się bardzo. Myślałam, że wszyscy dostają takie same wiadomości a z koleżanką porównujemy i się okazało, że mamy zupełnie inny typ faceta. Jej jest taki bardziej romantyczny i rozkojarzony - pasuje do niej. Mój to jakiś szalony podróżnik, który spełnia moje marzenia z pułki "oczekiwane". Nieźle :)
Widzę, że nie tylko mnie wpadła ta aplikacja w ręce :) Mój facet coś ma trochę z artysty, kręci filmy... oczywiście ze mną w roli głównej. Myślę, że kilka tekstów spokojnie może stać się inspiracją na łóżkowe zabawy. Jakby któraś z Was szukała inspiracji - polecam! Tym bardziej, że wszystko w tej aplikacji jest tak jakby "pod kobietę", także na pewno będziecie zadowolone!
 
Widzę, że nie tylko mnie wpadła ta aplikacja w ręce :) Mój facet coś ma trochę z artysty, kręci filmy... oczywiście ze mną w roli głównej. Myślę, że kilka tekstów spokojnie może stać się inspiracją na łóżkowe zabawy. Jakby któraś z Was szukała inspiracji - polecam! Tym bardziej, że wszystko w tej aplikacji jest tak jakby "pod kobietę", także na pewno będziecie zadowolone!
o tak, inspiracje mozna czerpac garsciami:)
 
reklama
Do góry