reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na... Dzień Taty :)

Dotarł dziś do nas kubek ze zdjęciem Jasia. Jest świetny, myślę, że jutro z samego rana zaskoczymy tatusia, bo chyba w ogóle nie ma pojęcia, że jutro jest Dzień Ojca  ;D
 
reklama
Tak wyglądam dzisiaj w prezencie tatusiowym...ale się ucieszył ;D
d38b09269a4e1001.jpg
 
no no no Patrycja wyglada tak ze tatusia na pewno zatka z radosci!!! a jaki ma slodki usmieszek :) jakby wiedziala pod czym sie podpisala ;)

pytia: a gdzie ten kubek zamowilas?? droga taka przyjemnosc??
 
anian świetna koszulka! i sliczny uśmiech Patrycji :) tatuś będzie zachwycony!

my mamy odpowiednią koszulkę tyle że.. z długim rękawkiem i nie chce Maksa ugotować ;D
ale chyba na moment założymy , złożyczymy zyczenia tacie jak przyjdzie i sciągniemy ;D

A muszę się pochwalić że Olusia też ma prezencik dla tatusia..
niespodziewanie, po kilku dniach sikania w majtusie dzisiaj zaczęła wołać ::)
 
jej no to gratulacje dla malej Oli!!! oj przepraszam, juz nie takiej malej skoro takie postepy robi :)

swoja droga jakie to dziwne co rodzicow ptrafi cieszyc.

cos co w swiecie doroslych jest foux- pas, to u dzieci jest "cacane" np. bekanie, robienie kupki, banki ze sliny itp. :laugh: jaki ten swiat jest dziwny prawda?? ;)
 
magdalenaB pisze:
no no no Patrycja wyglada tak ze tatusia na pewno zatka z radosci!!! a jaki ma slodki usmieszek :) jakby wiedziala pod czym sie podpisala ;)

pytia: a gdzie ten kubek zamowilas?? droga taka przyjemnosc??

Kubek zamawiałam na stronie www.eurobag.pl/fotoprezenty kosztował z przesyłką 30.90 zł, czekaliśmy 4 dni.
Rano zaskoczyliśmy tatusia w łóżku. Bardzo sie ucieszył i zdziwił, bo się nie spodziewał ;D
 
A u nas tatuś nic nie dostanie, bo jak wyszedł o 6.00 do pracy, tak do tej pory pracuje.No a córa już śpi.
 
reklama
my na dzień taty mamy wielgachne zdjęcie jagody w jego objęciach z podpisem: jestem słoneczkiem tatusia - jagódka :D córeczka właśnie zasnęła, paweł będzuie za godzinkę...chyba sama dam mu ten prezent...chociaż z drugiej strony nie wierzę,że zasnęła tak szybko i zaśnie na całą noc....
ja na dzień matki też nic nie dostałam, ale cieszyłam się jak dziecko robiąc mu ten upominek :)
 
Do góry