reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na... Dzień Taty :)

Dla mojego M od Mateosia zamówiłam gliniany kubek na allegro z napisem "Dla najlepszego Taty na świecie", a dla mojego taty z napisem "Kubek herbaty na święto Taty".
 
reklama
Również jestem zdania,że koszulka może być fajnym pomysłem na dzien ojca. Szczególnie,że jest to coś przydatnego i coś co się przyda tacie . A nie kolejny gadżet, który jedynie będzie się kurzył na półkach.... proponowałabym kupić na przykład taką:
koszulka-meska-dla-taty-dzien-ojca.jpg

Można taka kupić w sklepie Megakoszulki. Koszulki w sklepie są naprawdę dobrej jakosci. Wiem bo sama kilka razy tam zamawiałam ciuszki na prezent
 
Ostatnia edycja:
My kupujemy sprzęt, konkretnie odtwarzacz blu-ray z Audio Świata (sklep online) bo stare dvd taty odmawia posłuszeństwa. Składamy się z rodzeństwem. Praktyczne prezenty są najlepsze.
 
Ja na Dzień Mamy nie dostałam nic, także w tym roku się odwdzięczę i też nic nie dostanie :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Uważam, że prezent powinien być prosto z serduszka 💕 Znalazłam świetny sklep online -ŚwistakPakuje i znalazłam prezenty personalizowane zarówno na Dzień Dziecka, jak i Dzień Ojca od naszej córeczki❤
 
reklama
Ja w zeszłym roku napisałam list od corci. Maz baaaardzo sie wzruszył. I dodałam bon na tatauaz symboliczne 50zł bo wiedziałam ze chce zrobić imie córki.
W tym roku chyba kupię im fajne koszulki
 
Do góry