reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na... Dzień Taty :)

I my czekamy na body, będzie tam napis "Najwspanialszy TATA na świecie" i fotka małego z Marcinem :) Mam tylko, nadzieję, że dojdzie na czas... :(
 
reklama
u nas też w tym roku trzydziestka taty!

Miałam taakie plany dotyczące dnia taty i nie jestem w stanie wykrzesać z siebie NIC!!! Jakaś bezpomysłowa jestem.

Azik! w którym Carefourze te koszulki można kupić? Ile kosztują i ile czasu trwa realizacja zmówienia?
 
U nas też 30-te urodziny naszego taty, a dzień potem imieniny. Na urodzinki dostanie kubeczek oczywiście z fotkami Szymolka, ale na imieniny to pomysły się skończyły :(
 
Kinga:
nie wiem ile czasu la e w carrefourze na Turzynie koło toalet - po lewej stronie stojąc tyłem do linii kas
 
ja na dzien mamy sama sobie wzielam buziaczka i maz nic dla mnie nie wymyslał
dlatego ja tez nic nie robir poczekamy a doczekamy sie zyczonek od naszej córci ;)
 
reklama
właśnie przeczytałam :)

byłam tylko na placu Rodła, zamówiłam kubek. Chcieli zrobić na pojutrze, ale zapobiegawczo wyjęłam Karolę z wózka i powiedzialam, ze potrzebujemy na Dzień Taty. Zrobią na jutro.

A my to koniecznie musimy się spotkać
 
Do góry