reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na GWIAZDKĘ dla naszych Milusińskich

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
15 Maj 2009
Postów
2 569
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
reklama
Fajna ta kuchnia Kama mojemu Karolowi tez by sie spodobała bo on nieustanny kucharz.Ale mnie tez nie stać ,mam dwóch i do tego jeszcze chrzesniaką jakies drobiazgi ,a mamy ich trzech.
Julkowi wynalazłam własnego laptopa bo mojego ujeżdza,moze na chwle mu sie spodoba.
LAPTOP E-EDU MÓWI PO POLSKU HIPCIO PIESEK 12M+ (1304458005) - Aukcje internetowe Allegro
moze karolowi tez laptopa bo jeszcze nie ma ,żeby sie nie patrzył.
A wogóle on to teraz zbierze plony mikołaj ,urodziny,gwiazdka.
w głowie zawsze mu sie przewaca w grudniu pozniej cały czas chce prezenty od mikołaja:szok:.

no ,ale koputerki to na gwiazdke ,a na 6grud. jakis drobiazg.
i jeszcze na urodziny musze cos wymyslec ,jakis warsztat z narzedziami ,oczywiscie narzedzi pełno ,ale ''BYŁO'':wściekła/y:,A W ogole to nie mam miejsca na graty.:no::no::no::no:
 
Ja tez szukam dla Leny kuchni... ale mam mieszane uczucia do tych plastikowych, bo one dosc slabej jakosci sa.. tzn szybko moga zostac zniszczone przez dziecko.. jezeli juz to bym brala ta za 99zl tej firmy co Beatka pokazalas..i chyba tak zrobie, bo one tanie sa
Mi sie marzy ta z IKEA drewniana, Lena przy niej godzinami sie bawila w Niemczech... ale cena 300-400zl mnie zalamuje... za to jest stabilna i bardzo trwala..

JUSTYSIA laptop to moj drugi typ, tej firmy tylko ten juz zliterkami... i szary,zeby wygladal jak parwdziwy , nie zabawka (u nas niestety Lena uwielboa prawdziwe laptopy.. ma swoj..a le chce jej tera zkupic zabawke)
 
Ehh... mój Adamo pewnie będzie "poszkodowany" jeśli chodzi o prezenty. Większość zakupów, będzie robiona pod kątem Tomka - wiadomo, że Adam też skorzysta. Poza tym korzysta z tego co Tomek dostawał przez 3 lata :-) na pewno dostanie też coś specjalnie dla niego - tak całkiem pominięty nie będzie.

Mam taką małą listę prezentów mikołajowych i gwiazdkowych, którą przedstawiłam moim rodzicom i teściom. A na liście jest:
- Droga z kolejką WADER MIASTECZKO KID CARS 51790 WADER (mają już tego drogę, ale taką krótką tylko ze skrzyżowaniem)
- Może jeszcze jakiś parking WADER
- Przebijanka Przebijanka - MULA - Katalog produktów IKEA
- Klocki dla Adama WADER KLOCKI MIDDLE BLOCKS - WADER - mają wysokie te słupki i bardzo fajnie mu się z nich buduje. Mamy już małe opakowanie, ale nic konkretnego z tych kilku klocków nie da się zbudować, więc chcemy jeszcze!! :-)
- No i Tomi marzy jeszcze o betoniarce Betoniarka wielka - Sklep z zabawkami dla chłopców i dziewczynek - ale mnie cena przeraża... zobaczymy czy innych "Mikołajów" odstraszy :-)
 
Pomysł na temat super :tak:
Też myślałam o kuchni dla Małej, ale nie mogę się zdecydować, poza tym chciałabym żeby dosyć wysoka, żeby teraz mogła przy niej stać. Dla przykładu ta ma 60cm
ZESTAW KUCHNIA DLA MAŁEJ GOSPODYNI DZWIEK (1304053869) - Aukcje internetowe Allegro
A taka już jest wyższa, bo ma 72
KUCHNIA Z DZWIEKIEM I AKCESORIAMI RÓŻOWA NOWA (1304053881) - Aukcje internetowe Allegro a z kolei taka to już wogóle super- 95 a cena też niezła :shocked2:
Smoby Kuchnia BON APPETIT + Akcesoria (1310300241) - Aukcje internetowe Allegro
Podoba mi się jeszcze lalka Chou Chou, gadająca
LALKA INTERAKTYWNA ZAPF CHOU CHOU 901090 MOWI PL (1313183490) - Aukcje internetowe Allegro jeszcze żadnej mówiącej nie mamy
Tym fajnie się zawsze w przychodni bawi
PROMOCJA* IKEA KOLEJKA EDUKACYJNA MIKOLAJA SWIETA (1307342384) - Aukcje internetowe Allegro
To troszkę dla starszych, ale mi się podoba, może za rok....
TABLICA GLO DOODLE - NOWOŚĆ MALOWANIE ŚWIATŁEM (1323614356) - Aukcje internetowe Allegro
GLODOODLE GLO DOODLE ZNIKOPIS RYSUJ SWIATLEM TV!! (1308639625) - Aukcje internetowe Allegro
Też fajne, są różne rozmiary i ceny, wystarczy wpisać Mata Wodna
MATA WODNA STANDARD AQUA DOODLE AQUADOODLE #ELCIK (1317590320) - Aukcje internetowe Allegro

A jak będziecie miały pomysły na prezenty dla mężów to też piszcie, bo z tym też mam problem :eek:
 
Kamlotka - kolejke z IKEI mamy. Adam lubi się nią pobawić, ale nie za długo. Podobno dziecko przy tej zabawce ćwiczy ruchy potrzebne później w nauce rysowania i pisania.
 
Ewa ale ogólnie to chyba fajna, co? Może bym o tym nie myślała, ale jak widziałam jak się nia bawi, to jakoś mnie to zainteresowało, poza tym to moja Mała za długo niczym się nie bawi. Kiedyś pytałąm Ciebie o Wasz sklepik (nawet dwa razy :zawstydzona/y:;-)), czy Maluchy chętmie się nim bawią? I czy podana wysokość to wysokość całkowita? Czy tylko do blatu? Może teraz uda mi się uzyskać odp :-);-)
 
Ostatnia edycja:
Kamlotka nie mam metra przy sobie w każdym razie ladę Adam ma na wysokości wysokiego pasa, ale już poniżej piersi :-p a ten słupek jest jakieś 3-4 cm wyższy od Adama.
Dzieciaki bardzo lubią się nim bawić. Oczywiście jak jeden stanie za kasą to zaraz drugi chce za nią stać i jest kłótnia... a jak jeden złapie za wózek, to zaraz drugi chce jednak robić zakupy i tak w kółko :-D
 
reklama
Ewo my na roczek dostaliśmy te klocki Wader'a i jestem z nich naprawdę zadowolona, mała bardzo lubi się nimi bawić,
my mamy zestaw duży więc uda się już coś z nich ułożyć
WADER 2010 Klocki Middle Blocks Super Big 41570 (1323870932) - Aukcje internetowe Allegro
myślę, że taka ilośc już powinna Adasia zadowolić,
a co do pomysłów na kuchnię to fajna rzecz, tylko trzeba mieć na to miejsce aby można to było rozstawić, a u małej w pokoju trochę tego miejsca mamy mało

ja jeszcze nie myślałam co małej kupię, ale pewnie skonczy się na zabawkach od babć i cioć, a trochę ich ma, więc zabawek pewnie będzie sporo, a my może kupimy coś bardziej praktycznego, chciałam wymienić małej firanki i kupić jakiś fajny dywanik do niej do pokoju
 
Do góry