reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na GWIAZDKĘ dla naszych Milusińskich

STOPCIU To tak jak u nas ,mały odsówa sobie krzesełko wchodzi na nie ,na stół i siada na laptopa.
Mi juz słów brakuje i mam ochote w dupe dać,włancza wyłancza po klawiaszach wali ,ehhhhhh....
ten pewnie go nie zadowoli na długo ,ale zawsze coś .Tam sa zwierzatka ,a on jak na razie szaleje .Naklepiej jakby dac mu żywa krowe.

Ewo Kalo też od 3mies. marzy o tej betoniarce,ale
po1 droga ,a po 2 nie ma mejsca u nas w pokoju.
I rozmawialam z nim ,że na wiosne kupimy ,bo teraz i tak sie ją na dworze nie bedzie bawił bo zimno i śnieg .
Zrozumiał i mowi ''dobrze mamusiu;'':szok:.

Chce też bazza ASTRALA Z bajki TOY STORY-ALE on tez w cenie betoniarki.
lezy już MARIAN MANIEK za kupe kase i wcale nie jest tak oblegany namiętnie w porownaniu jak go nie miał.

teaz po wypłacie kupiłam chłopaka garaż z wadera,ale ten mały kosztował ok. 39,90zl.

Chrzestna pewnie mu cos wymysli ,chociaz teraz nie wiadomo, bo sama zostanie mama pod koniec marca.
 
reklama
To i ja sobie pozwole na podanie kilku pomyslow.

NR 1 jest zestaw majsterkowicza WARSZTAT z narzędziami MAŁY MAJSTERKOWICZ 56008 (1299508196) - Aukcje internetowe Allegro. MAly wychowuje sie na remontach :p wiec mysle, ze taki zestaw, jego wlasny powinien go zainteresowac :-)

Podobnie jak u Ewy.. mamy maly zestaw klockow Wadera, wiec przydaloby sie wiecej.

Babcia jako prezent kupila sanki :-)

Myslalam tez o ksiazkach, bo mamy ich nie wiele.

Na pewno maly dostanie wiekszosc zabawek, a ja juz mam ich po uszy :baffled: Musze jakas sergregacje zrobic i powyrzucac te nieuzywane.

To zycze udanych zakupow i trafionych prezentow :-)

Jak bedziecie mialy pomysly na prezenty ale tylko dla najmlodszyc... rowniez dla tych starszych... babc, dziadkow.. to mysle, ze nie tylko ja chetnie podpatrze ;-)
 
ja juz mam prezent dla Oskara.moze troche na wyrost ale za jakis czas bedzie akurat
CHICCO JOHNNY COUPE AUTO NA PILOTA ! PROMOCJA! (1317674123) - Aukcje internetowe Allegro
tu jest drogo ale ja o kilkadzieisat zl taniej kupilam. mysle o czyms jeszcze tylko nie mam pomyslu.moj Daniel zawsze na mnie krzyczy ze mu drogie rzeczy kupuje.ale w sumie juz nie wiem co. jakos nie moge sobie narazie wyobrazic malego przy takim warsztacie jak u dziuuli, klackami jestem juz zawalona, ksiazeczek tez pelno tych do ogladania i do czytania. musze poszperac moze cos wynajde.
u nas narazie najlepsza zabawka jest teraz od jakis 3 miechów to
Fisher Price Autobus Szkolny Little People H4652, F.H.U. AMI Aneta Jurzyk-Mikita
lub inne samochody takie wieksze
 
Dziewczynki własnie ogladałam gazetkę z Tesco i od jutra mają byc kuchnie 67 cm po 39,90.Nie wiem czy warto ale moze któras będzie zainteresowana ogladnięciem zawsze to przesyłka odchodzi.
 
Ja moge polecic samochody z napedem firmy WOW http://www.babyexpress.pl/wow-toys-samochod-kempingowy-katie,2,79,463.htmlsa rewelacyjne!! p.s. ulubiona zabawka mojej Leny heheh Ona woli samochody od lalek. ostatnio w sklepie zamiast wybrac sobie lale wybrala duzego jeepa....




BEATKO polecam przed zakupem kuchenki ja zobaczyc gdzies na zywo. W carrefiure sa jakie za 49zl czy nawet mniej... Tylko one sa srednie tzn. nawet piekarnik sie nie otwiera.. i z bardzo delikatnego plastiku sa. Zobacz ta z tesco na zywo najlepiej :-)

KAMLOTKA ta lala mnie zaciekawila... :-)


A u nas sanki mala dostanie i koniecznie LEGO DUPLO - ma jedno wiaderko jeszcze po mnie!!!! :-) ale musze jej drugie dokupic.


U nas jescze kroluja wesole miasteczko Fisher price- przy tym dlugo siedzi .. tylko trafilam uzywane za male pieniadze z odbiorem w moim miescie..:-) FISHER PRICE WESOŁE MIASTECZKO P6235 (1319087235) - Aukcje internetowe Allegro
 
Beatko26 ja tez myuslalam o kuchni dla Amleki, a ta ktora znalazlas jest super,moze faktycznie zamowie cos na allegro,beda tez klocki i drewniane puzzle innych pomyslow nie mam, ale czekam na dalsze propozycje i dla mezusiow tez hiihi
 
justysia ta drewniana kostka lub cos na ten styl jest w tesco tylko nie pamietam czy za 50 czy 60 zl.

co do lego duplo to jestem jak najbardziej za juz ogladalam troche w sklepach i na allegro podoba mi sie to
LEGO DUPLO 5634 KARMIENIE W ZOO (1312601232) - Aukcje internetowe Allegro
LEGO 5593 DUPLO Cyrk ...................... APEX24 (1318535364) - Aukcje internetowe Allegro
LEGO DUPLO 5649 - WIELKA FARMA - nowość!!! (1326198441) - Aukcje internetowe Allegro
drogo ale moze to bedzie tylko moje 1 dziecko, wiec bardzo sie zastanawiam
2 opcja to kolejki thomasa
TOMEK I PRZYJACIELE 3 LOKOMOTYWY TOMY KURIER HIT ! (1314891511) - Aukcje internetowe Allegro
wczoraj ogladalam jeszcze manka zlota raczke tylko jakos sobie nie wyobrazam jakby oskar sie do niego rowal i on lecial by w powietrzy przez pol pokoju
FISHER PRICE MANIEK ZŁOTA RACZKA J.POLSKI+GRATIS (1326900051) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry