reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na GWIAZDKĘ dla naszych Milusińskich

Właśnie zamówiłam od moich rodziców tor wyścigowy dla Tomka Tor wyścigowy Fisher Price Potrząśnij i jedź. (1347140690) - Aukcje internetowe Allegro w tesco był o 100zł droższy!

http://www.skapiec.pl/site/cat/2612/comp/1514312_komentarze/ <- ten globus mnie kusi jeszcze dla Tomka... no ale nie wiem czy jeszcze się nie wstrzymać. Widziałam go dziisaj w TESCO... fajnie się kręci i tym joystickiem musisz trafić na jakąś rzecz, o któej potem ci pan miłym głosem opowiada. i o Meksyku i o Francji i o statule wolności i wielu innych rzeczach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My stolik i krzeselko may, bo mala tak glownie je.. Krzeselko do karmienia uzywamy bardzo rzadko... wiec jak ktos nie ma to super prezent :-)

Nie wiem czy ta kuchenka nie jest taka mala - widzialm dwie wersje w sklepie - duza - wusoka i taka malutka... SYSIA jak bedziesz kuchenke kupowac to wez ta wyzsza.. p.s. juz zobaczylam, to ta wyzsza :-)
 
Ostatnia edycja:
no właśnie wyższa... specjalnie szukałam do każdej oglądanej kuchenki wymiarów bo wogóle to mieliśmy barć mini tefal te zwykła szarą ale ona jest mniejsza, a po co mi kuchenka która za pare miesięcy będzie dla dziecka za mała...
No i ja już zamówiłam prezenty bo prawie na każdej aukcji piszą że wysyłki są opóźnione przez pogode... wydaje mi się ze najbiższy tydzień to ostatni dzwonek na zamawianie... chyba że sie pogoda poprawi...
A wogóle to jeszcze mam dylemat bo nie wiem co jeszcze można małej kupić a dzidkowie i pradziadkowie sie dopytują :dry:
 
SYSIA ja na sanki czekam juz 8 dni i to niby kurierem!! Moze jak nie macie to lego duplo.. i polecam ta arke noego co wczesniej wklejalam link
 
my juz po zakupach zabawek dla Oskara. kupilismy tez lego ale stwierdzialam ze na poczatek najlepiej zestaw z najwieksza iloscia klockow a pozniej powoli bedzie sie dokupywac ludziki, zwirzaczki i zamochody
w realu byla promocja i ten zestaw kosztowal niecale 150 zl
Skrzynia XXL Klocki Lego DUPLO 5511 (1337844156) - Aukcje internetowe Allegro
do tego jeszcze
FISHER PRICE MANIEK ** PAN PIŁA DUŻA ** BIELSKO (1343620152) - Aukcje internetowe Allegro
i wiertarke PLAYSKOOL GADAJĄCA LATARKA WIERTARKA SUSZRKA TV (1352067598) - Aukcje internetowe Allegro
no i wczensiej jeszcze kupilam mu samochod cos w tym stylu CHICCO 68451 ZDALNIE STEROWANE AUTO JEEP +GRATIS (1356262044) - Aukcje internetowe Allegro
dziadkowie troche sie dorzucili bo chyba bym zbankrutowala na te prezenty
 
do mnie już prezenty doszły.. ale jest małe ale..
zamiast tej kuchni :
SMOBY KUCHNIA BON APETIT NOWOŚĆ 2010! od SS!!! (1342861313) - Aukcje internetowe Allegro
przyszła mi ta:
SMOBY KUCHNIA ELEKTRONICZNA TEFAL STUDIO od SS! (1342861317) - Aukcje internetowe Allegro
napoczątku się wkurzyłam bo w tej kolory mi się nie podobają, no ale po nardzie z dziadkami stwierdziliśmy że jej nie zwracamy i pomimo że ta jest droższa to sprzedającemu bardzo ta opcja się spodobała bo mial w poniedziałek już wysyłać kuriera na swój koszt po tą kuchni i potem wysłać mi dobrą kuchenke...
 
reklama
Do góry