reklama

Pomysly na imiona naszych lwiatek ??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2013' rozpoczęty przez IzaVarsovie, 30 Grudzień 2012.

1. IzaVarsovie

IzaVarsovie Fanka BB :)

moze i troche to za wczesnie, ale co tam heh
    z zenskimi imionami zero problemu, ale z meskimi, koszmar. Tatus jest francuzem, ale koniecznie chce polskie imie dla dziecka co mi bardzo schlebia bo juz nazwisko bedzie super skaplikowane typowo francuskie (ciezkie do rozczytania przez polakow heh)

moj wstepny wybor:
    dziewczynka: Adela, Lidia, Marianna (bedzie na drugie), Antonina, Sara, Dalia, Helena, Rozalia, Lucja i HANNA (ktora na 99% zostanie)
    chlopiec: Tobiasz, Tadeusz, Stanislaw, Antoni, Jan, JANKO (ktory nam sie bardzo podoba) i PIERRE (francuski Piotr, jestem w tym imieniu zakochana od dziecinstwa)

2. Kasia_B

Kasia_B Fanka BB :)

Ja też mam swoje typy :-) zostały mi jeszcze po ciąży ze Stasiem.
    Dziewczynka - Małgosia lub Marysia a chłopiec Jaś (mi się strasznie podobają imiona męskie, których zdrobnienie końcy się na "aś" więc tylko w tych wybierałam :-) )

3. reklama
  4. Agata_K

Agata_K Fanka BB :)

Ja też już mam swoje:

dziewczynka: Zosia, Marysia, Maja
    Chłopiec: Maciuś, Piotruś, Staś

5. cwietka

cwietka Moderator

U nas problem, bo ja chce krótko, nazwisko długie, a aż taka wyrodna nie jestem, żeby dziecko na długie podpisy skazywać ;-) Z chłopcem to jeszcze ujdzie, bo będzie Jaś. Ale najfajniejsze imię dla dziewczynki już "zaklepane" przez Córencję - Ida. Ja bym chciała Iga, ale się Małżon nie zgadza ;-)
    Jeszcze mi się podobają słowa "Ira" i "Eta", ale mogłaby dziewczyna mieć problemy przy wjeździe do Irlandii, a raczej Anglii lub Hiszpanii ;-) W takim przypadku dla chłopca wersja to "Hamas" ;-)

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2012
  6. IzaVarsovie

IzaVarsovie Fanka BB :)

brakuje mi na babyboom pezycisku "lubie to" hehe ira/eta/hamas- bomba :p

7. madzik1980

madzik1980 Lipcóweczka :))

u mnie Zosia lub Aleksander :)

8. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

u mnie dla dziewczynki Lena, Julia, Kaja, Milena
    a chłopiec: Aleksander, Sebastian
    i tak do porodu przyjdzie mnóstwo innych, bo co chwile mi się jakieś inne podoba:-)

9. domi87

domi87 Fanka BB :)

U nas już wybrane - będzie Franek albo Marianna. I znając nas to raczej już się nie zmieni - dla Jaśka też od razu wybraliśmy imię i tak już zostało

10. reklama
  11. samaola

samaola Fanka BB :)

Też już myślimy o tym:-D
    Dla chłopca: Krzysztof, Wiktor(córcia się nie zgadza), Witold-to imiona moich przodków.
    Dla dziewczynki: Zuzanna,

12. fibi 86

fibi 86 Fanka BB :)

Dziewczynka: Adrianna Ewa :-) Chłopak: Borys :-)

Poleć forum