reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly na imiona naszych lwiatek ??

IzaVarsovie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2012
Postów
1 471
Miasto
Francja
moze i troche to za wczesnie, ale co tam heh
z zenskimi imionami zero problemu, ale z meskimi, koszmar. Tatus jest francuzem, ale koniecznie chce polskie imie dla dziecka co mi bardzo schlebia bo juz nazwisko bedzie super skaplikowane typowo francuskie (ciezkie do rozczytania przez polakow heh)

moj wstepny wybor:
dziewczynka: Adela, Lidia, Marianna (bedzie na drugie), Antonina, Sara, Dalia, Helena, Rozalia, Lucja i HANNA (ktora na 99% zostanie)
chlopiec: Tobiasz, Tadeusz, Stanislaw, Antoni, Jan, JANKO (ktory nam sie bardzo podoba) i PIERRE (francuski Piotr, jestem w tym imieniu zakochana od dziecinstwa)
 
reklama
Ja też mam swoje typy :-) zostały mi jeszcze po ciąży ze Stasiem.
Dziewczynka - Małgosia lub Marysia a chłopiec Jaś (mi się strasznie podobają imiona męskie, których zdrobnienie końcy się na "aś" więc tylko w tych wybierałam :-) )
 
U nas problem, bo ja chce krótko, nazwisko długie, a aż taka wyrodna nie jestem, żeby dziecko na długie podpisy skazywać ;-) Z chłopcem to jeszcze ujdzie, bo będzie Jaś. Ale najfajniejsze imię dla dziewczynki już "zaklepane" przez Córencję - Ida. Ja bym chciała Iga, ale się Małżon nie zgadza ;-)
Jeszcze mi się podobają słowa "Ira" i "Eta", ale mogłaby dziewczyna mieć problemy przy wjeździe do Irlandii, a raczej Anglii lub Hiszpanii ;-) W takim przypadku dla chłopca wersja to "Hamas" ;-)
 
Ostatnia edycja:
u mnie dla dziewczynki Lena, Julia, Kaja, Milena
a chłopiec: Aleksander, Sebastian
i tak do porodu przyjdzie mnóstwo innych, bo co chwile mi się jakieś inne podoba:-)
 
U nas już wybrane - będzie Franek albo Marianna. I znając nas to raczej już się nie zmieni - dla Jaśka też od razu wybraliśmy imię i tak już zostało
 
Też już myślimy o tym:-D
Dla chłopca: Krzysztof, Wiktor(córcia się nie zgadza), Witold-to imiona moich przodków.
Dla dziewczynki: Zuzanna,
 
reklama
Do góry