reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly na imiona naszych lwiatek ??

No u mnie - skoro prawdopodobnie w brzuchu siedzi chłoptaś - to będzie Maciuś. Mąż już się tak uparł, że musi być Maciek, że chyba nic nie wskóram ;-) No ale imię mi się i tak bardzo podoba i chyba już mi przestaje przeszkadzać, że brat męża ma tak na imię.

Mgd, czyli Mohamed znaczy właśnie obietnicę daną Temu na Górze?
 
reklama
Nie. Zle sie wyrazilam hahah.

Mohamed znaczy "pelen chwaly" i Bogobojny...

a obietnica.... To bylo tak. Po smierci swojego pierworodnego syna, mialam sen, bylam w ciazy. Poszlam na badania do swojej pani doktor, tej ktora mnie diagnozowala i dala wyrok na moje dziecko..
byla w ciazy, ja z lzami w oczach kladlam sie na lozko przeczuwajac ze i tym razem nosze w lonie chore dziecko...usg jednak wykazalo ze...oczekujemy z mezem blizniakow :)

sen dlugo sie powtaral...az pare miesiecy po tym poszlismy do tej p.doktor na odczyt sekcji zwlok...doktorow byla w ciazy :)
ppo tej wizycie zaprzysieglam sie Bogu ze jesli kiedykolwiek bedzie mi dane miec syna nazwe go Mohamed (imie te w Islamie jest szczegolne, bo Mohamed byl ostatnim z prorokow)

no i stalo sie. Mam syna. I bede miec "prawie blizniaki" :)
 
U nas będzie Tosia albo Tadeusz, mi się jeszcze podoba Kostek, ale mężowi nie za bardzo. Tylko, że teraz moja kolej nadania imienia:-p
 
My narazie tylko rzuciliśmy kilka propozycji i zdania były podzielone bardzo wiec postanowiliśmy że wybierzemy jak będziemy znać płeć dziecka a rodzine poinformujemy jak się urodzi tak na wszelki wypadek gdyby zdanie się zmieniło i żeby uniknąć rad innych
 
U nas batalia trwa. Jakoś jednak nie umiem się do tego Maćka do końca przekonać i - co gorsza - nie potrafię myśleć o moim dziecku jako o Macieju, bo od razu widzę przed oczami brata męża i mi to ni cholery nie pasuje:no: (mimo, że lubię szwagra). Śmieszne, bo z innymi imionami nie mam takiego problemu, tylko z tym jednym.

Ostatnio myślimy, czy z wyborem nie poczekać do porodu i wtedy nie zdecydować. No ale ja już bym chciała się na coś zdecydować.

Mgd, niesamowita ta historia! Ja należę do tych, które wierzą i miewają prorocze sny, więc Twój wydaje mi się bardzo 'namacalnym' dowodem na to, że nie oszalałam wierząc w moje!
 
toska, u nas tez stanelo na Tadeuszu :))) w dodatku ten od Mickiewicza nazywal sie Soplica jak ulubiony polski trunek orzechowy mojego M
soplica-orzech-laskowy-nalewka-500ml-low-res.jpg
 
Moj maz rowniez zastanawial sie nad imieniem Mohamed. Mi sie te imie bardzo podoba, ale jest chyba jednym najpopularniejszych imieniem w krajach arabskich, wiec stanelo na Abdul Rachman (zastanawiam sie tylko jaki nickname mu wymyslic jesli to bedzie chlopak:-)). Jesli to bedzie dziewczynka to bedzie Miriam lub Farida. Nie znam za bardzo duzo imion arabskich, ale moze mgd mi pozniej cos podpowie:tak:
 
reklama
Do góry