reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly na imiona naszych lwiatek ??

Ja tez mam smaki na zakazane owoce hehe nie tylko do picia ale palić tez mi się chce, nie tyle ze mnie ciągnie ale na zasadzie takiej zachcianki -w ogóle mam ochotę na jakaś fajna imprezę lekko pijacka haha wypad w góry i grzaniec..w marcu mam fajny koncert organizowany przez znajomych...będzie cieżko..eh taki powrót do panieńskich bezdzietnych czasów by się przydał na jedna noc :D
 
reklama
To i ja przedstawię swoje propozycje.

NATASZA (to imię wybraliśmy już w przed pierwszą ciąża)

TOBIASZ (jedyne męskie jakie mi się podoba oprócz imienia mojego synka)

:-)
 
Ja niezmiennie jestem za Jasiem ( wcześneijsza wersja to Antoś ale mój Mężuś był stanowczo przeciwny). Upieram się przy Jasiu i koniec. Za to co do dziewczynki jestem mniej uparta. Chodzi mi po głowie Kornelia i Jagoda. Pewnie dopóki nie poznamy płci jest to jeszcze odległy temat.
 
my dziś wymyśliliśmy imiona dla dziewczynki - bo takie mam przeczucie i tak nam wychodzi z wróżby z obrączki, że będzie chłopiec i dziewczynka: Sonia Natalia
 
oh zapomnialam o Soni :D sliczne imie, bardzo orginalne a za razem delikatne i ma duzo klasy
znalam kiedys mega bogata sarsza pania, ktora nazywala sie Sonia i byla fantastyczna
 
reklama
Dziewczynka: Laura, Michalina
Chłopiec Antek, Karol
Dziewczyny zdecydowałybyście się dać dziecku na imie po jego tacie ??:-)....bo my się nad tym zastanawiamy ...właśnie nad Karolem -po tacie :tak:ale ja do konca nie jestem przekonana a mój mąż bardzo by chciał...imie Karol mi się podoba ale nie wiem jak to by wyglądało w praktyce mieć dwóch Karolów w domu :-)
 
Do góry