• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Pomysly na imiona naszych lwiatek ??

reklama
A u nas dziewczynka będzie Zuzia, a chłopiec to jeszcze zobaczymy :P. Tatuś chce Gucia. Gucio fajnie ale Gustaw... bo ja wiem. Mi zawsze podobało się Grześ, Grzesiu, Grzesiek, Grzechu, Grzesiątko, Grzegrzółka, Panie Grzegorzu, Grzegorz do cholery jasnej!! Mój brat ma tak na imię i wszystkie jego odmiany mi się podobają :).
 
Kupciusia - mi się najbardziej podoba "Grzegorz do cholery jasnej!" :-D

Madziasek - a Mirelka to od jakiego imienia? "Mirella"?Mój mąż miał kiedyś studentkę o tym imieniu. Tak słodko, ze śliwkami nam się kojarzyło :-D
 
Ostatnia edycja:
U nas będzie Marysia albo Kubuś :) a póki co maluch skrzętnie ukrywał swoją płeć, więc został mianowany MaKusiem ;) zobaczymy czy 4 marca się ujawni w końcu :)
 
reklama
U nas dziewczynka miała być Paulina albo Milena. Z chłopcem mamy większy problem.. na chwilę dzisiejszą będzie podobnie jak u TheWitch, Kubuś:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry