reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech

oj, iwosz, biedny ten Twój Krzymek. Mama chodzi siku, chce jeść i jeszcze w Dzień dziecka zabierze na szczepienie... :p
 
reklama
Hmmm, z jednej strony, jak założy się daszek to nie widać dziecka... a z drugiej strony przy założonym można pobawić się z małym w "a kuku" :)
 
anik ten piesek jest po prostu super-moj maly tak sie do niego smieje tak z nim gada po prostu zakup w dziesiatke
 
co do maty to ja tez sie przymierzam-ta z casnpola bardziej mi sie podoba jest chyba wieksza-model zoo i model rodzinka sa super
 
Sylwia, jutro powinnam dostać już paczkę :), doczekać się nie mogę. A pieska sama nam zareklamowałaś, więc zakupiłam :)
A co do maty, to myślisz, że ta z daszkiem nie zda egzaminu? Jest tylko naście złotych droższa...
 
Ja mam tą z Canpolu i bardzo sobie chwalimy :) Wydaje mi się, że jeśli pałąki się krzyżują na górze to całośc jest stabilniejsza (tak jak w macie z Canpolu właśnie)
 
reklama
ja pisalam chyba w zabawkach dla dzieki ze dostałam taki stoliczek on jest od 0-6misiecy na leząco
od 6-12 na siedząco
i 12+ na stojąco dla dzidzi
dlatego wolałam taki stoliczek a nie mate bo moze dłuzej przetrwa a nie tylko na pierwsze miesiące leżenia
 
Do góry