reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech

reklama
Tak mnie zachęciłyście, że też zamówiłam tego pieska z Allegro :)
Nad muzycznym oceanem też się zastanawiałam, ale skoro mam matę, to chyba bez sensu, co sądzicie?
 
Pytiam, mój mąż powiedział, że woli matę, bo przynajmniej jest z materiału, a on nie lubi plastykowych zabawek, poza tym nasz bujaczek ma takie zabawki przyczepiane do siedziska... Chyba zamówię tę samą matę, którą masz dla Jasia.
 
tak dostaliśmy tez muzyczny ocean zrobie foteczki Emi jak sie bawi to wkleje chociaz jeszcze sama nie naciska na swiecidełka wydające odgłosy ale patrzy z podziwem jak mama cos naciesnie ;)
 
Kupiłam małej dużego żółwia Tiny Love na jej pierwszy DD. Ciekawe czy będzie nim zachwycona... ;)
 
anik tani tani nawet z przesylka niedrogo wychodzi

na dzien dziecka i po troszku na dzien matki(bo mama bardziej cieszy sie z zabawki ;D)-kupilam kaczuszke ;) smiesznie sie rechocze jak sie ja lecitko nawr puknie az papa sie mi cieszy na ten smiech ;D
 
reklama
ja kupiłam komara z wibracją ;) szczerze powiem, że te zabawki, karuzela itp. to na razie są zabawki dla mnie niż dla Agaty, choć nie powiem - powoli zaczyna i ona się interesować :laugh:
 
Do góry