reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech

reklama
Benita, dobre ;D

Ja to chyba Jasiowi gości zaproszę, bo uwielbia, jak w domu jest dużo ludzi :) Albo wezmę go do knajpy - tam też się czuje dobrze ;)
 
kurcze ja nie mam pojęcia może kupimy jakąs wypasioną zabawkę albo pojedziemy na jakąś super wycieczke
 
ja chciałam też jechać na wycieczkę, ale po piątku mi się odechciało. chyba pójdziemy na pizzę.
 
Ja planuję jakąś zabawkę kupić.
Benita, super pomysł, Majka będzie objedzona i szczęśliwa ;D
 
Ja bede trzymac Majke przy cycuszku caly dzien- to jej ulubione zajecie,wiec zrobie jej ta przyjemnosc ;D ;D ;D.A niech zrozumie co to swieto! ;D

;D ;D ;D ;D ale dobre!!!! uśmiałam się strasznie! to ja też zrobię taką rozpustę Agacie ;)
a na poważnie - kupimy jej jakąś super wypasioną zabawkę i coś do ubrania (chociaż w komodzie ciuchy się już nie mieszczą) ;)
 
Krzysiek wymyślił, że może pojedziemy do zoo albo do parku ze zwierzątkami w ustroniu - ale to raczej na weekend.
 
reklama
my tez myslelismy o zoo albo takim kwietnym parku chińskim nie opamietam jak on sie nazywa
ale chyba te kwiaty zapachy różnorodne kolory bedą leprze niz zwierzątka jeszcze za wczesnie na posziwnianie zoo
 
Do góry