reklama

Pomysły na prezenty : Mikołaki i Boże Narodzenie :)

Temat na forum 'Rodzeństwo' rozpoczęty przez Mandragora1, 10 Listopad 2011.

1. Mandragora1

Mandragora1 Zaciekawiona BB

Witam Kobietki , bardzo mnie interesuje jak rozwiązujecie problem z prezentami dla Waszych pociech , pewnie niektórym z Was wyda się za wcześnie na taki pytanie , ale ja już zaczynam o tym myśleć i nie ukrywam , że mam problem z tym co kupić moim dziewczynom [2 i 9 lat] , starsza chciałaby dostać ciekawą książkę - ale nie wiem jaka miałaby to być , myślałam o" Karolcia" i " Witaj Karolciu " Marii Krüger pamiętam , że mi jako dziewczynce ta 1 część się bardzo podobała ... ale czy spodoba się mojej córce :confused: a co dla młodszej córki :rofl2: Dziewczyny czekam na propozycje :)

2. natkaa w

natkaa w Fanka BB :)

Ja w zeszłym roku 10-letniej siostrze kupiłam książkę w stylu pamietnik nastolatki, piszę w stylu bo tytułu nie pamiętam, ale myslę do znalezienia przez google, dziewczyny bardzo lubią takie pamietniki czytać;-)

3. reklama
  4. Mandragora1

Mandragora1 Zaciekawiona BB

Zdecydowałam się jednak na książkę Magdaleny Zarębskiej " Ida , konie i reszta świata " , mam nadzieję , że przypadnie córce do gustu , a dla młodszej Anny Sójki " Bajki z Krajów Mikołajów " :)

[h=4] [/h]

5. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

Polecam książki o Mikołajku, każdą z części jest rewelacyjna i wciąga,a dzieci go uwielbiają :)

6. mmichala

mmichala Początkująca w BB

Ja taką swoją ideę realizuje, że co roku w urodziny malucha robię takie magnesy na lodówkę ze zdjęciem, które umieszczam na lodówce ;)

Z biegiem czasu robi się ciekawa kolekcja ewolucji malucha :D

7. MelkaB

MelkaB Początkująca w BB

Zabrać dziecko na przedstawienie, np. Christmas Show w Teatrze Polskim w Warszawie. To dla trochę starszych dzieci, ale na pewno wartościowy sposób spędzenia czasu. I atrakcyjny.

8. ArletkaWanda

ArletkaWanda Zaciekawiona BB

9. julkabyk

julkabyk Początkująca w BB

Może jakieś gry planszowe? Dziecko dzięki nim nie tylko rozwija zdolność kreatywnego i logicznego myślenia, ale przy okazji może zacieśniać więzy z rodziną. To świetna zabawa nie tylko dla dziecka, ale i dla reszty rodziny ;)
    Dwulatce warto kupić jakąś interaktywną zabawkę. Jest ich teraz sporo w sklepach, każda ma opis, jest dedykowana dzieciom w określonym wieku. Ceny na szczęście też nie są zbyt wygórowane.

10. reklama
  11. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
    z ubraniami dla dzieci.
    Link do: Q-ba Style | Facebook
    Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
    Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
    Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

Poleć forum