reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

reklama
Jeśli nie macie pomysłu to proponuję rowerek..moja Kasia jest zachwycona..ledwo otwiera rano oczy i już ją trzeba wozić;-) również konik na biegunach:-), dla tych co mają ogród to fajną sprawą jest piaskownica i zjeżdżalnia:-)
 
ja jakoś nie mam zbytniego pomysłu na prezenty na razie jestem na etapie poszukiwań i tak:

od dziadków Maja ma dostać rowerek:
ROWEREK ROWER SMART TRIKE CLASSIC od 10+m 24+m (995817878) - Aukcje internetowe Allegro

chcemy też jej kupic zestaw duzych klocków drewnianych są bajecznie kolorowe i mają sorter w pokrywce wiaderka takie kupilismy dla siostrzenca męża Maja jak jest u nich to lubi się nimi bawić
KLOCKI DREWNIANE EICHHORN 100 EL. WIADERKO +SORTER (997912995) - Aukcje internetowe Allegro

mam jeszcze na oku tego szczeniaczka uczniaczka
FISHER PRICE Szczeniaczek Uczniaczek + PIRAMIDKA (998768619) - Aukcje internetowe Allegro
garnuszek na klocuszek
GARNUSZEK NA KLOCUSZEK FISHER PRICE od SS (978550273) - Aukcje internetowe Allegro

polecam też krzesełko uczydełko, moja Maja uwielbia się na nim bawić
SALON FISHER PRICE Krzesełko Uczydełko K0433 WAW (1003786065) - Aukcje internetowe Allegro

a dla chłopców rewelka nawet moja Maja uwielbia się bawić jak jest u kuzyna
Wader GIGANT TRUCK WYWROTKA z PRZYCZEPKĄ PROMOCJA (982704893) - Aukcje internetowe Allegro
 
Hej dziewczyny:-)

A ja do tej pory szukałam prezentu dla Nadusi na roczek,chciałam konika na biegunach ale wszystkie takie duże były,koleżanka poleciła mi jezdzik....potem chcieliśmy rowerek...no i w końcu znalazłam chyba coś co zawiera w sobie to wszystko:tak::-D
JEŹDZIK ROWEREK BUJAK PCHACZ 5w1 SMOBY FRANCJA (1014554165) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Ankzoc...oglądałam też ten rowerek z Twojego linka...bardzo fajny:tak: ale konik wygrał:sorry2:
Garnuszek Nadinka dostanie od mojej mamy...mam nadzieje że się sprawdzi:tak:
Polecam Szczeniaczka...Nadia lubi się nim bawić,są teraz fajne promocje że można go taniej kupić:tak:
 
Ostatnia edycja:
U nas problem częściowo rozwiązany.
Poza tym linkiem co wklejałam będzie garnuszek na klocuszek i fontanna z piłkami od mojej mamy.
Ale jeszcze T poprosiła mnie o wymyślenie prezentu i teraz myślę co kupić w jej imieniu.
 
Dziewczyny...super pomysly na prezenciki...

Ankzoc...rowerek bardzo fajny...
U nas dostalismy rowerki przy zakupie fotelikow samochodowych.....:-), wiedz dziewczyny juz maja..

A te same klocki planuje zakupic jak bedziemy leciec do Polski..bardzo mi sie podobaja i fajne to ze maja te wiaderko/sorter...
Szczeniaczka mamy...a nawet dwa....tez polecam...
Garnuszek klocuszek tez sie u nas sprawdza....ale jeszcze lepiej niz on sprawdza sie zestw do herbatki tez z Fisher Price....wiec jest wart zakupu...

Fisher Price Serwis do herbaty


Ja juz pisalam o tej zabawce ktora dziewczyny dostaly od moich rodzicow....swietna rzecz....Male siedza i bawia sie z zaciekawieniem ....

Push and Ride Alphabet Train - VTech

DSC04645.jpg



Roxy...swietny ten konik..naprawde....:tak::tak::tak::tak:..

Nina...u nas mamy fontanne te z Playskol....bardzo fajna rzecz...
Ma tylko jeden minus...glosna muzyka....a ze dziewczyny tylko zdaza sie obudzic i juz leca do pileczek tak ze czasami glowa boli...;-):-D:sorry2:
 
Ten wątek jest po prostu rewelacyjny:-)
dziękuję Wam wszystkim za szukanie prezentów i opinie:tak:.
Ankzoc, Twoje pomysły wszystkie mi się podobają, Roxy - konik jest super.
Na roczek szymuś dostanie albo taki konik, albo klocki drewniane.
Trudno jest mi przewidziec, czym bardziej się zainteresuje, bo na żadnych lezaczkach, bujaczkach nie chciał do tej pory sie bawić:dry:. pchaczem też nie jest za bardzo zainteresowany. Mamy już tyle sprzętów w domu!:szok: No i nie chciałabym, żeby taki konik był kolejnym. Ale z drugiej strony jest tak uniwersalny i wielofunkcyjny, że chyba by mu się podobało?
Jolu, fontannę też mamy i Szymonek włącza ją najczęściej wtedy, gdy w tv akurat chcemy coś oglądać;-)
 
Dziewczyny świetne pomysły na prezenty:tak:
Nina 2003-ja też chyba zdecyduje się na takową kostke,byłyśmy z Niki u znajomej -jej córeczka posiada ową kostke i świetnie Nicol się nią bawiła.Fakt,że dostała od nas stonoge na biegunach tą co słoneczka Joli mają,właściwie to po przejrzeniu fotej Joli wpadłam na zakup stonogi.Dzięki Jolu ;-)(masz racje ten pociąg wygląda znakomicie ,zapewne dziewczynki się bawią dłuższy czas)
Roxy-świetny ten konik 5w1,że ja na to nie wpadłam,zapewne sprawdził by się lepiej niż nasz Lew pchacz z Fischer,może jak Nicol będzie dreptać to pchacz ją bardziej zaciekawi:tak:oby.Zainteresowani byliśmy wcześniej ,stolikiem z Fisher... ale m pooglądał
w sklepie stolik i stwierdził,że nie jest aż tak rewelacyjny,więc jest stonoga i dojdzie ta kostka edukacyjna ,coby ten nasz mały kombinatorek się nie nudził :tak:
Ankzoc-prezenty fajne ,tylko wybór trudniejszy:tak:a te drewniane klocki z sorterem świetna sprawa :tak:tylko mnie zastanawia co by Niki z nimi robiła-zapewne trafiały by do buzi :-)i było by obgryzanko:-Dteraz taki etap pewnie nowe zębole się wyklują
miło popisać o prezentach i wspólnie cośik wykąbinować na prezent:tak:dobre rady zawsze w cenie:tak:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry