reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

My też mamy rowerek :tak::tak:
Marcelek dostał go "w spadku" od córki mojej koleżanki, na szczęście rowerek ma fajniutkie kolorki więc nadaje się dla chłopczyka ;-):tak:

2d8qgig.jpg


ankzoc, klocki są super!! tutaj też takie widziałam, ale nie są tak kolorowe jak te z allegro.. Kupiłaś je dla Mai? Co możesz o nich powiedzieć?
Myślę czy by ich nie kupić jak będziemy z wizytą w Polsce... ;-)

Szczeniaczka uczniaczka z czystym sumieniem mogę polecić :tak::tak:
To jest jedyna zabawka (mam na myśli zabawkę typu "pluszak") do której synek podchodzi z zainteresowaniem i lubi się nią bawić. A przyznam że miałam wielkie obawy co do tej zabawki :confused2: bo on nie lubi/lubił bawić się pluszakami...

Garnuszek... kurczę nie wiem co mam myśleć...
Niby fajnie wygląda, wszystkie dzieci go mają, no ale... Nie mamy garnuszka, więc nie będę się wypowiadać :sorry:

Samochodzik Marcelek też ma, ale takie malutkie.. Bawi się nim wtedy jak ja siedzę z nim na podłodze i się z nim bawię :baffled: sam jakoś się do niego nie garnie..Może dlatego że za małe to autko?:sorry::szok::-D

Roxy, ten jeździk jest naprawdę ciekawy :tak::tak::tak:

Nina, mam nadzieję że fontanna się sprawdzi :tak:Marcel miał okazję się nią bawić jak byliśmy z wizytą, lubił się patrzeć na te piłeczki co wyskakują.. Jednakże ja nie zdecydowałam się na zakup tej zabawki...
Mam do niej takie samo podejście jak do garnuszka z Fisher Price, niby fajna, ale... Nie wiem, może jakbym miała te zabawki w domku np na przetestowanie na 1 dzień to bym mogła się jakoś konkretnie określić :tak:

Jola, ten pociąg też jest fajny, te kolorki są boskie :tak:

Ja za to mogę polecić taką oto zabawkę:tak: dinozaur z Fisher Price. Marcel uwielbia wrzucać do niej piłeczki, są 4 dziurki gdzie wrzuca się piłeczkę, każda dziurka ma inny otwór wylotowy, no i gra muzyczka i świecą światełka jak wrzuci się piłeczkę..

30j7b4n.jpg

 
reklama
barmanka79- hahaha mam taki sam rowerek tylko różowo-fioletowy. O klockach napisałam niżej bo dziewczyny też się tematem klocków interesowały, nie kupiłam jeszcze Mai, ale mam zamiar teraz zamówić! Są też mniejsze zestawy 50 elementów!

Jeśli chodzi o drewniane klocki z tym sorterem mogę je polecić! Kupilismy je dla siostrzeńca mojego m, zarówno mały 1,5 roku jaki i Maja i jej kuzyn Kubuś,uwielbiają się bawic tymi klockami. Wkładają je sobie do pudełka, wyciagają, usawiają jeden na drugi i oczywiście gryzą, klocki są wykonane bardzo solidnie, są przyjemne w dotyku, także nie ma żadnych obawach o jakiś uszczerbki czy drzazgi! Część klockków jest kolorowa w rózne wzorki a inne w kolorze naturalnego drewna! Myślę, że to super zabawka i staczy na pewno na długo!
 
ja jakoś nie mam zbytniego pomysłu na prezenty na razie jestem na etapie poszukiwań i tak:

od dziadków Maja ma dostać rowerek:
ROWEREK ROWER SMART TRIKE CLASSIC od 10+m 24+m (995817878) - Aukcje internetowe Allegro

chcemy też jej kupic zestaw duzych klocków drewnianych są bajecznie kolorowe i mają sorter w pokrywce wiaderka takie kupilismy dla siostrzenca męża Maja jak jest u nich to lubi się nimi bawić
KLOCKI DREWNIANE EICHHORN 100 EL. WIADERKO +SORTER (997912995) - Aukcje internetowe Allegro

mam jeszcze na oku tego szczeniaczka uczniaczka
FISHER PRICE Szczeniaczek Uczniaczek + PIRAMIDKA (998768619) - Aukcje internetowe Allegro
garnuszek na klocuszek
GARNUSZEK NA KLOCUSZEK FISHER PRICE od SS (978550273) - Aukcje internetowe Allegro

polecam też krzesełko uczydełko, moja Maja uwielbia się na nim bawić
SALON FISHER PRICE Krzesełko Uczydełko K0433 WAW (1003786065) - Aukcje internetowe Allegro

a dla chłopców rewelka nawet moja Maja uwielbia się bawić jak jest u kuzyna
Wader GIGANT TRUCK WYWROTKA z PRZYCZEPKĄ PROMOCJA (982704893) - Aukcje internetowe Allegro
Skorzystałam z twoich propozycji ankozc i kupiłam szczeniaczka uczniaczka dla Julci na roczek. Zastanawiałam się też nad krzesełkiem uczydełkiem ale jednak szczeniaczek. Mam nadzieje że będę zadowolona z tego zakupu. A u ciebie jak sie sprawuje ta zabawka??
 
My mamy krzesełko uczydełko i to chyba jedyna zabawka przy której Tomek spędza dłuższą chwilę.SZCZERZE POLECAM.
Klocki to też dobry pomysł. Starszak dostał swoje jak mia pół roku i bawi się nimi do tej pory. My mamy zwykłe plastikowe.
Ogromne zabawki Wadera też są u nas w użyciu i też super się sprawdzają.
Zainteresowanie wzbudza też takie coś
IKEA * KOLEJKA EDUKACYJNA * ZABAWKA MULA * PREZENT (1016330246) - Aukcje internetowe Allegro
NOWY EDUKACYJNY ŻÓŁW TUPTUŚ FISHER PRICE (1020607465) - Aukcje internetowe Allegro

Powiem Wam ,ze mój Tomek woli bawić się zabawkami brata.Jakoś te niemowlęce go nie interesują i przestaliśmy je kupować.
 
szczeniaczek uczniaczek sprawdza się wspaniale Julcia mogła by cały dzień spędzać z nim i słuchać tych fajnych piosenek polecam.
 
Witam.
Dopiero zauwazyłam , ze jest taki watek, bo musze sie przyznac, ze nie mam wogóle pomysłów na prezenty dla tesciów i rodzicow.
Filipek dostanie Teletubbies Drewniany Stolik i 2 Krzesełka (1314305006) - Aukcje internetowe Allegro ,przyszło juz jakies 3 tyg temu.Apare dni temu zamowilłam SANKI QUEEN'S REG.RĄCZKA PODNÓZKI ŚPIWOREK Auto (1344900031) - Aukcje internetowe Allegro powinny nadejsc lada dzien.
Mezowi natomiast kupie CB radio , bo co jakis czas wspominal ze chcialby miec wiec chyba bede musiala sie wybrac z moim tata do Media Markt.
 
reklama
fajny wątek :)
u nas górują autka wszelkiego rodzaaju , Oskar ma ich od groma , najlepiej pasują mu te z tonki ,chucka też lubi , ma też zjeżdzalnie z tej samej firmy . no i krzesełko uczydełko też fajna sprawa. u nas szczeniaczek , miś eduś niezdały egzaminu .oskar nielubi maskotek żadnych. numerem 1 jest jednak mój laptop :) i teletubisie
 

Załączniki

  • 100_3958.jpg
    100_3958.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 159
Do góry