reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

Super watek! Ale zaraz prezentow sobie powybieram! :tak::-D

m&m's i jola tam u Was sa takie sliczne rzeczy. Mnie przede wszystkim urzekly pokazane przez jole "metkowce". W Polsce znalazlam jedynie Pana Metke. Jeszcze jest szansa, ze w mothercare znajde cos, ale nie wiem kiedy teraz sie wybierzemy. Strasznie super jest ta piramidka z metkami i lew! Taki wygladem ciekawszy niz Pan metka. Pan Metka to jednak taka abstrakcja :-)

A wiecie ja mam takie dwie ciotki (siostry mojej matki), dla nich internet, komputery to czarna magia. A efekty typu ich imie na koszulce, kubku itp. wzbudzaja nieprzecietny zachwyt :laugh2: Tak, wiec ja juz wymyslilam, ze na allegro cos wybiore. Jednej to tak dla zartu chyba wezme stringi :tak:

Kiedys dla babci zrobilam zdjecie wszystkich jej wnuczkow i zrobilam w Corelu z takim wierszykiem, kwiatkami, no az sie poplakala, wiec tak mi juz pasuje tu ta bombka z Julki zdjeciem. ;-)

Aha, chyba mmatysia pisala, ze kupuje "Chudego". Ja w zeszlym roku kupilam dla siostry mojej parke Chudego i Jessie. Takie wieksze pluszowe maskotki, znaczy maskotki, no takie miekkie lalki. W zasadzie to wygladaja identycznie jak w bajce. Ona oczywiscie naogladala sie bajki i wszedzie ta Jessie targa za soba.... :tak: Trafny prezent.... A ten co wybralas chyba ma jakies gadzety jeszcze i gada. Super!
 
reklama
wiecie co,
ja to normalnie jak dziecko się cieszę na te prezenty!! bo ja bardzo lubię dawac prezenty, szczególnie te super trafione.
A najbardziej to się chyba cieszę na te prezenty dla dzieci. Normalnie co i rusz to odpalam sobie na kompie fotki tych "metkowców" dla Mani, no bo to jest takie cudne, takie śliczne że normalnie napatrzec się nie mogę.

A dziś przyszedł samolot dla Mikołaja, to normalnie mało brakowało a byśmy z moim m. zaczęli go składać. :-D:-D:laugh2::laugh2:

o to mi przypomniało historię jak na gwiazdkę jak Mikolaj miał jakieś 3 lata dostał pod choinkę taki drewniany pociąg (kolejkę), i otworzył go tylko z papieru i pudełka a po 10 minutach już wszyscy (sami dorośli bo Mikołaj był pierwszym i jedynym dzieckiem w rodzine z każdej możliwej strony) leżeli na podłodze pod tą choinką i składali te tory tą kolejkę. hi hi hi:laugh2::laugh2::-D:-D
A mikołaj siedział z boku i zajął się czymś innym.:-D:-D:laugh2::laugh2:

o taką kolejką tak po za tym.
town_and_country_train_set.jpg

bardzo polecam!!bardzo bardzo bardzo trafiony prezent i udana zabawka.
 
Florencja, przykro że nie doszedł ten domek na czas.

a co do kolejki, to poniżej wrzucam ci kilka linków. to sobie możesz obejżeć. Masa różnych firm robi takie kolejki tylko że różnią się one JAKOŚCIĄ wykonania. Stanowczo NIE polecam drewnianej kolejki z Ikei. Natomiast POLECAM zestawy i części firmy BRIO.

Pierwsze Brio:

http://www.bajkowo.pl/list_products.php?a=search_result&sa=advanced&search=&producers=4&ord=pr.name&ordd=0

A tu np jakaś inna firma, zwróć uwagę na wykończenie, ludzi np. No i z doświadczenia wiem że te wagoniki są mniej ciekawe. Ale można np zrobić tak że podstawę kupić taką (fajna jets ta skrzynia), a dokupiś kilka fajnych elementów z brio, np jakeś fajne wagony, czy skrzyżowania czy co się komu podoba.

KOLEJKA DREWNIANA MODNY PREZENT HIT2009 NAJTANIEJ (815078797) - Aukcje internetowe Allegro

i tutaj:
http://ekotoys.pl/zabawki/kolejki.php
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny...
A może macie pomysł na prezent dla dziewczynki lat 6-7?
Moja chrześnica....a to taki wiek ze sama nie wiem czy zabawki czy coś innego?
 
reklama
Do góry