reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

reklama
m&ms dzieki za linki najbardziej podobaja mi sie te kolejki z Brio:tak:
AgA mysle ze dla takiej dziewczynki dobrym prezentem moze byc fajna gra planszowa,:tak:jesli lubi na komputerz to gra komputerowa wiem ze dziewczynki w tym wieku lubia bawic sie lalkam,moze podpytaj jej mame:tak:
 
m&ms dzieki za linki najbardziej podobaja mi sie te kolejki z Brio:tak:
AgA mysle ze dla takiej dziewczynki dobrym prezentem moze byc fajna gra planszowa,:tak:jesli lubi na komputerz to gra komputerowa wiem ze dziewczynki w tym wieku lubia bawic sie lalkam,moze podpytaj jej mame:tak:

Dzieki fakt gra planszowa to jest jakis pomysł. A mamy wole nie pytac....to moja ciocia ale nie lubie z nia rozmawiac
 
AgA,
ja mogę ci polecić dwie takie gry. Obie ma Mikołaj i naprawdę go wciągają i śmieszą.
Problem w grach jest tylko taki, że rodzice często nie mają czasu grać z dziećmi, więc jeśli dziecko nie ma rodzeństwa to często taka gra jest tylko problemem, bo dziecko chce się bawić, rodzic nie ma czasu, dziecku jest przykro itd.

Te gry poniżej, fakt że najfajniej jest jak Mikołaj gra z nami albo z kolegami, ale czasem potrafi też sam siedzieć i skakać tymi żabkami i śmieje się i wygłupia.

To tylko moje sugestie i spostrzeżenia.

Mattel GRA HOP HOP ŻABKI Rewelacja 5754 (830521234) - Aukcje internetowe Allegro

tu drugi, tylko że to lepsze dla młoszych jakichś 4 - 5 latków.
Gra Pan WIADERKO Mr. Bucket MB Hasbro (823126673) - Aukcje internetowe Allegro
 
M&M'S, jak mysIisz czy mojego prawie czteroIetniego Mikołaja zainteresuje ta pierwsza gra? Masz chłopca to poradz co mogłabym mu kupić. Chodzi mi o cos co rozwija. Pociagów, samochodów i.t.p mamy mnóstwo.
 
reklama
M&M'S, jak mysIisz czy mojego prawie czteroIetniego Mikołaja zainteresuje ta pierwsza gra? Masz chłopca to poradz co mogłabym mu kupić. Chodzi mi o cos co rozwija. Pociagów, samochodów i.t.p mamy mnóstwo.

Monika, dla młodszego chłopca polecam jednak "pana kubełka". Już mowię dlaczego.
Zasady obu gier są podobne, coś wrzucasz coś wypada i takie tam. Z tym że żabki są trochę trudniejsze. trzeba wycelować, usatwić odległość wyrzutni, siłę wyrzutu to naprawdę dosyć trudna gra i wymaga od dziecka opanowania własnego ciała (np, właśnie siły wyrzutu) , trochę cierpliowści, precyzji.
My najpierw dostaliśmy te żabki, właśnie na Mikołaj czwarte urodziny, i trochę było płaczu. Bo mu nie szło. Więc dostał ten Kubełek i było super. Bo to jest trochę łatwiejsze, lapiesz łopatkami te kuleczki starasz się wrzucić. A żabki doczekały się swojego czasu dopiero niedawno. Ale obie gry są naprawdę bardzo fajne.:tak::tak::tak:


Tutaj wrzucam ci linki, obejżyj to krótkie filmiki o tym jak te gry wyglądają, sama zobaczysz co ci bardziej pasuje.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dV1hv6L0R74"]YouTube- Mr. BUCKET[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=L5ZyNCdwLJA"]YouTube- Flippin frogs[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Do góry