reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

moniqsan

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Październik 2008
Postów
3 007
Miasto
Warszawa
No to zakładam wątek.
Może powymieniamy się pomysłami, coś komuś podsuniemy, zainspirujemy się nawzajem ...
Zapraszam :-):-):-)
 
reklama
Super wątek, tym bardziej, że ja co roku mam problem z pomysłem na prezenty...

mamamatysia widzę, że chłopcy byli bardzo grzeczni w tym roku, po 3 prezenty! Ale szczęściarze! :-) Super pomysły.

Ciągle nie wiem co kupić mojemu M :-(
to dla Andrzejka:

Disney Lalka Toy Story Sheriff Woody Szeryf Chudy (813693648) - Aukcje internetowe Allegro

dla Gaby nie mam pomysłu...
Chłopcy dostana po trzy prezenty dlatego, że przez 4 miesiące nie dostali nic(tzn,Fifi dostał ostatnio kulki z Fisher Price ale tylko dlatego, że dziecko nie miało się czym bawić bo grzechotki nudzą go po ok 30 sek:eek:)
Szeryf Chudy super!Mati uwielbia tą bajkę.Teraz namiętnie słucha jej na cd.Dla Filipa myslałam jeszcze o czymś takim:
Klawiatura + oprogramowanie Comfy
lub:
Czarodziejski Stolik
ale rodzice obiecali kupić na roczek,więc sobie daruję.
.
 
mamstud-moja Niki tez kocha toy story i przedwczoraj kupilismy Jej Buzz'a i chwile po wyjsciu ze sklepu zalowalam,ze sie nie wstrzymalam chociaz do mikolajek bo cholerstwo drogie jest a bez okazyjnie kase wydalam:zawstydzona/y:ale mam slabosc do dawania moim szkrabom prezentow a ten byl zdecydowanie trafiony i az mialam lzy w oczach jak mala go otwierala bo oszalala po prostu:tak:a na gwiazdke dostanie tez woodiego wlasnie.sa na mikolajki mysle o tym piesku-sprezynce...
 
Julia za to dostanie :
Chicco Musical handbag : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
moj mezus gre:
Play.com (UK) : Need For Speed: Shift : PC Games - Free Delivery
natomiast rodzicom robie pamiatkowe albumy z kilkudziesieciu fotek od dnia kiedy sie poznalismy przez slub,ciaze z Niki,kazdych Jej urodzinek,ciazy z Julka i wspolnych rodzinnych fotek:tak:mysle wstawic ok 50 fotosow.
mam jeszcze do kupienia preezenty dla 10 ciu dzieciaczkow z rodziny ale to juz drobnostki kupie w tym roku:sorry:
 
bardzo podoba mi się ten wątek bo już "zerżnęłam" od mmatysi jeden prezent!! :tak::tak::tak::-):-):-):-)
Pachnące poduszki - super podejdą mojej mamie.

Ja też będę kupować w internecie, bo wolę tak. :tak::tak::tak::tak:

Zaraz poszukam linków i powklejam.
Aha mamstud u mnie Mikołaj i Maja też dostaną po 3 prezenty. Chba bardziej dla tego że ja tak bardzo lubię im sprawiać przyjemność i patrzeć jak sie cieszą.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p
 
bardzo podoba mi się ten wątek bo już "zerżnęłam" od mmatysi jeden prezent!! :tak::tak::tak::-):-):-):-)
Pachnące poduszki - super podejdą mojej mamie.

Ja też będę kupować w internecie, bo wolę tak. :tak::tak::tak::tak:

Zaraz poszukam linków i powklejam.
Aha mamstud u mnie Mikołaj i Maja też dostaną po 3 prezenty. Chba bardziej dla tego że ja tak bardzo lubię im sprawiać przyjemność i patrzeć jak sie cieszą.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p
Cieszę się, że mogłam pomóc:-):-):-).
Czekam na linki;-)
Może tez coś skopiuję
 
ja wiem co ja chcę:
Hugo Boss Boss Orange Woda toaletowa 30ml spray (23805), Perfumy, Kosmetyki, Markowe perfumy, Perfumeria internetowa Perfumeria.pl
(kocham zapachy Bossa - zarowno w damskiej jak i meskiej wersji. A moj Femme juz się konczy. Calvin Klein Escape tez juz na wykonczeniu, więc.. )
a znajac zycie dostanę tez od M komplet srebrnej bijou;-):tak::-D

dla M - bedziemy mieli prezent z glowy - dokładam się do PS 3, niech ma jak życia poza tym nie widzi :-p:-p:-p:crazy:

a dla Malej...
zastanawiam sie nad kilkoma zabawkami, ale musze je pierw sprawdzić w sklepie - linki wkleje wkrotce:tak:
 
reklama
Mikołaj dostanie:
LEGO 7893 - WIELKI SAMOLOT PASAŻERSKI sklep internetowy zabawki Wrocław

[ame="http://www.amazon.co.uk/Transformers-Revenge-Fallen-Deluxe-Bumblebee/dp/B001QFYTQY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=kids&qid=1258974145&sr=1-2"]Transformers: Revenge of the Fallen - Deluxe Bumblebee: Amazon.co.uk: Toys & Games[/ame]

i chyba jakieś dinozaury - bo starsznie go fascynują.

wybaczcie nie iem czemu się to tak podwójnie wyświetla :sorry:
 
Do góry