reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

m&m's - super sa te zabki, sama bym w nie z checia pograła ale troche drogo....chciałabym w 50 zł sie zamknac...ciezko nam z kasa od kiedy Zofik na swiecie a M. na rencie
 
reklama
AgA
Te gry są faktycznie dość drogie, ale w ogóle pomysł na grę jest świetny. W sużych supermarketach typu leclerc na działach z zabawkami jest mnóstwo planszówek, i na pewno da się wybrać coś fajnego do 50 pln. My zawsze jak wybieramy się do dziecka właśnie w takim wieku (4-10lat) kupujemy jakąś planszówkę. Dzieci oczywiście bardzo zadowolone :tak:
 
m&m'siku, dzięki za propozycję.Mikołajowi spodobał się pan wiaderko więc jedna propozycję juz mam. Zastanawim się jeszcze nad jakas grą która zmusiłaby go do mysIenia. Nie chodzi do przedszkoIa więc chciałabym go jakoś zachęcić do ruszenia głową .
 
Zgaduj zgaduIa wpadła mi w oko. Jakby Ci coś przyszło do głowy to pisz ,zawsze co już sprawdzone to sprawdzone. Dzieciaki mają napisac Iist do mikołaja żeby podpowiedziec rodzince co chcą dostać.
 
AgA.....a moze posciel.:sorry:....dla takiej dziewczynki sa tak piekne posciele.....:tak:......

Ten prezent tzn. posciel i wypelnienie dostana dziewczynki od mojej mamy.....bo niewiedziala co kupic to jej podpowiedzialam....:tak:
Moje dziewczyny dostana taka....

Wzór 1
10-razem.jpg








.1. KUBUŚ Truskawki


Prawa strona poszewki Lewa strona poszewki




31858ae36c29385a.jpg
d53cdb206c173c32.jpg




Ale tu masz np. ...fajan z Hello Kity....wieksza...

http://www.allegro.pl/item831643188_posciel_dziecieca_hello_kitty_140x200_nowa.html


A tak wogole to ja ostatnio mojemu chrzesniakowi ktory ma 8 lat , kupilam wlasnie posciel taka z samochodami i do tego szlafroczek.....oj jaki byl zadowolony......
No bo ilez zabawek mozna dostawac.....
 
Ostatnia edycja:
Jolu jejku jaka piękna pościel.....wczoraj wieczorem kupiłam jej prezent ale za to będę miała pomysł na urodzinowy. Piękne dziękuje....sama bym sobie taka sprawiła :-D
a kupiłam jej grę mistrz słowa...bo to taki mały inteligent


GRA MISTRZ SŁOWA NR.A343 (798773942) - Aukcje internetowe Allegro

oooooo :szok: ja w tesco dałam 50 zł a tu widzę 30 a z przesyłka i tak taniej....wrrrrr......

A dla Zosi zastanawiam sie która wybrac:


MAGICZNA KULA EDUKACYJNA DO RACZKOWANIA SIMBA HIT (824172847) - Aukcje internetowe Allegro

czy ta:

FISHER PRICE KULA PEŁZAK DO RACZKOWANIA ! SUPER ! (817129008) - Aukcje internetowe Allegro
 
chyba muszę przestać wchodzić na ten wątek. :dry::dry::dry:
AgA, nosz normalnie przez ciebie już szukam dla Mai tej kuli fisher price.:rofl2::rofl2::rolleyes::rolleyes::ninja2: :ninja2:
 
chyba muszę przestać wchodzić na ten wątek. :dry::dry::dry:
AgA, nosz normalnie przez ciebie już szukam dla Mai tej kuli fisher price.:rofl2::rofl2::rolleyes::rolleyes::ninja2: :ninja2:
:-D:-D:-D:-D:-D
Właśnie tez ja chciałam i widziałam w sklepie. Tylko ta simba gra więcej melodyjek ....i taka jakaś bardziej urozmaicona jest.....buuuu nie wiem która kupić....:eek::sorry::confused2:
 
reklama
AgA...fajnie ze Ci sie spodobal pomysl.....no ale na urodzinki tez moze byc super prezentem......
a ta gra fajna....zreszta ja jestem za grami edukacyjnymi......


A co do kostki to niewiem ale ta pierwsz podobna jest do tej co dziewczyny dostaly kilka dni temu od znajomych.....naprawde super sie nia bawia......
 

Załączniki

  • DSC02476.jpg
    DSC02476.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC02477.jpg
    DSC02477.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 68
  • DSC02478.jpg
    DSC02478.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC02479.jpg
    DSC02479.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 67
Do góry