reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty

Ale pysznosci! Ja oczywisci enic nie pieke. Wiem ze moja mama robi ciasteczka i gryikowaca i jeszcze jakis jeden. Ja r=tylko kupie makowca i sernik bo bedziemy meic gosci w niedziele takze trzeba "cos" miec.

A to nasza choinka
 

Załączniki

  • choinka.jpg
    choinka.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 217
reklama
crazy mamo ale cudo!! Ale ja taka zdolniacha to niestety nie jestem, lewe rece do roboty - tatus mi zawsze powtarzal, dziecko ty to sie ucz bo do pracy to ty sie nie nadajesz hihi, ale cos tam robie czasem, np ciasto rafaello - u mnie w rodzinie nie ma zadnej imprezy ani swiat bez tego wszyscy uwielbiaja!!! A przepis prosty jak nie wiem ;)

Ligotka to nie sa prze ze mnie wykonane.Znalazlam na necie a skoro czegos szukasz to sie dziele.Ja dzisiaj kupilam skladniki i w piatek upieke razem z chlopakami.Zobaczymy jak wyjda...
 
Ewitko to Twoje Rafaello to cos takiego jak te moje ;) dzis chyba zrobie to sproboje Wam wyslac - jak mi wyjdzie
Anija choinka piekna!!! Nasza nadal mi sie nie podoba, sama nie wiem moze przesadzilam z ozdobami, ach no nic :(
 
Moje Drogie, po swietach juz ale wiem gdzie powinnam napisac, chodzi mi o zblizajace sie swieto babci i dziadka, szukam cos dla moich dziadkow i kompletnie brak mi pomyslow - zaznacze ze oni dziwaczni sa troche, z domu wychodza tylko do sklepu i do lekarza, jak sie im cos do domku kupi to schowaja :/ no i bladego pojecia nie mam, a w dodatku za tydzien tez ma urodzinki moj tata i tez ciagle mysle....
 
Moje Drogie, po swietach juz ale wiem gdzie powinnam napisac, chodzi mi o zblizajace sie swieto babci i dziadka, szukam cos dla moich dziadkow i kompletnie brak mi pomyslow - zaznacze ze oni dziwaczni sa troche, z domu wychodza tylko do sklepu i do lekarza, jak sie im cos do domku kupi to schowaja :/ no i bladego pojecia nie mam, a w dodatku za tydzien tez ma urodzinki moj tata i tez ciagle mysle....

Może karty upominkowe do apteki dla dziadków?..
 
Ja jak żyli moi dziadkowie to przez długi czas kupowałam im Vita Buerlecithin albo witaminy do picia. Może zapytaj się mamy co byś mogła im kupić z witamin czy coś takiego.
 
Dzieki za pomysl, nawet niezly, ale moi dziadkowie zadko kupuja leki, tzn kupuja duzo, ale moja mama im kupuje bo ma znizke u siebie ;)

Zapomniałam, że Twoja mama w aptece pracuje :)
Z moją prababcią mieliśmy też kiedyś taki problem - wszystko co dostawała dawała później komuś innemu, albo chowała do szafy. Rodzina próbowała jej kupować już maksymalnie praktyczne rzeczy, typu proszek do prania, żeby sama zużyła, a ona i tak jeszcze potrafiła dać go komuś i sobie kupić tańszy :)
A może jakiś album ze zdjęciami rodzinnymi, coś takiego bardziej pamiątkowego i osobistego?..
 
Przyszła mi do głowy jedna stronka z fajnymi ładnymi upominkami (niektóre ceny jednak zaskakują) Dzień Babci i Dziadka 21-22.01
Może nie jest to najlepszy prezent, ale nie tylko na Dzień Dziadka i Babci mozna tam coś znaleźć. Ja kiedyś dostałam takie czekoladki od klientki na święta, żal było zjeść ale były pyszne. Może kiedyś przyda wam sie ta stronka na inne okazje.
Dziadków niestety nie mam, ale fakt cięzko kupić komuś coś jak wszystko i tak chowają. My dziadkom mojego S kupiliśmy na świeta zestawy herbat na wagę w takich małych paczuszkach FIVE O'CLOCK - Sklep internetowy
 
reklama
A ja bardzo chciałam upiec chleb świąteczny (taki zwykły, swojski chleb, tylko z bakaliami i przyprawami), ale boję się, że mi nie wyrośnie :( Mam w domu taki zwykły piekarnik do zabudowy (możecie go tam wyszukać - Whirlpool AKP 210 IX), ale do chleba to chyba tylko taka maszyna do wypieku chleba. Któraś robiła w kuchennym piecyku?
 
Do góry