reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty

wiem, wiem, że temat przewija się tu i tam - ale pomyślałam, że może w ten przedświąteczny czas warto wrzucić ten temat w osobny wątek- przecież będziemy zajęte mnóstwem świąteczno - noworocznych przygotowań, a i nasze dzieci są już na takim etapie, że raczej nie pozwolą nam na przeszukiwanie forum w poszukiwaniu pomysłów- wiec po prostu wrzucajmy te pomysły tutaj - i oczywiście niekoniecznie chodzi o prezenty dla naszych najmłodszych dzieci ;-)... u mnie jak na razie - pomysłów brak całkowity - więc czekam na natchnienie:-D ps.połączyłam ze starym tematem świątecznym
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do wigilii w tym roku chcemy jechać do moich rodziców- rok temu mnie tam nie było :(
a prezenty tylko dzieciom, więc bratankowie męża bardzo chcieli dostać pościel ulubionego klubu piłkarskiego (13lat) i złomek zdalnie sterowany (6lat)a nasz szkrab dostał fotelik do auta a dostanie jeszcze klocki, helikopter a od chrzestnych bujaka i chodzika pchacza z tego co wiem :)
w tym roku chcę mieć choinkę meeega ale mąż coś mi nosem kręci i chyba będzie taka mała

p.s. pierogi i uszka już mam zamrożone- sama robiłam tak jak rok temu ale jeszcze mam "pypcia" żeby pierniki w tym roku zrobić :)
 
Ostatnia edycja:
Ja większość prezentów mam już kupionych:dla dziadków zamówiliśmy kalendarze ze zdjęciami Ninki. Dla mojego ojca kawiarka i dobra kawa, dla siostry mp3,. DLa męża mam płytę i coś chcę jeszcze kupić- jakiś portfel lub kubek w kształcie obiektywu do aparatu.Dla Ninki chcemy kupić nocniki i tę KuleHule
 
my dla Mai mamy taką kostkę EDUKACYJNA KOSTKA MULTIFUNKCYJNA NOWOŚĆ PREZENT ! (1974508276) - Aukcje internetowe Allegro
dla bratanka 3 letniego taki warsztat narzędziowy
dla 13 letniej siostrzenicy bon do new yorkera
dla mamy ksiązka, dla taty portfel, dla siostry wedlug wlasnego zyczenia koc
a dla tesciow zamowilam reczniki z wyszytym napisem super babcia i super dziadek, w sumie prezent lepszy na dzien babci i dziadka ale powiele go z tej okazji dla moich rodzicow a ze tesciom juz nie wiem co wiec zostaną reczniki na gwiazdkę
nie mam jeszcze nic dla brata
 
ja dzis skorzystałam z promocji carrfourowej na zabawki- oczywiście dopiero po fakcie okazalo sie ze rabat to niest 40% a zalezy od przedziału zakupu- tylko 10zł zabraklo mi do kolejnej wart. tego ich e-bonu - troche sie wkurzylam- bo jak zwykle wszystko opisane ogólnikowo- i jak sie mój starszy smiał- drobnym druczkiem:))) - w każdym razie prezenty czesciowo upione Viki dostanie dużego pluszaka i taki telefonik-

E-EDU Telefon KOMÓRECZKA DRYŃ DRYŃ Ekran Mówi PL (1987294405) - Aukcje internetowe Allegro

jest na etapie telefonowania wiec bedzie mega zadowolona

męzowi kupiłam nie napiszę co - bo jescze wejdzie i przeczyta :-D...ale nadal brak nam pomysłu na Kubę - help !!! co dla prawie 13 latka :confused:...
 
My wczoraj kupiliśmy kilka prezentów dla Niny: pierwszy nocnik:) , 2 książeczki i do tego kubek do nauki samodzielnego picia lovi 360.
 
hej dziewczyny
może tu byśmy wklejały linki z pomysłami na prezenty na roczek? pełno tych zabawek itp a ja nie mam pojęcia co kupić, dodatkowo parę dni przed urodzinami Filipa mamy zaproszenie na pierwsze urodziny kolegi Filipa i to znaczy ze muszę pomyśleć nad dwoma prezentami na roczek ;-/ może mogłybyście wklejać tu swoje pomysły albo to, co już wasze dzieci maja, co dostały i z waszą opinia czy się tym interesują? nie było by trzeba watku "wszystko dla naszych dzieci.." przeszukiwac by znaleźć prezent?
 
reklama
Ja nie za bardzo pomogę, bo Ala nie bawi się swoimi zabawkami tylko Dawida: warsztat z narzędziami, samochody, klocki...

Ale na pewno mogę polecić jeździk, rowerek i konia na biegunach (Ala go uwielbia). My mamy akurat taki z IKEI (łoś czy coś takiego) i jest super. Nie jest taki wysoki jak inne konie i drewniany więc łatwo go wyczyścić. No i polecam jeszcze huśtawkę do zawieszania w drzwiach.
 
Do góry