reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na ROCZEK naszych Milusińskich :)

maylah

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2008
Postów
1 450
Miasto
Wielkopolska
Co dziewczynki sądzicie o tym wątku.
Możemy tu wklejać nasze pomysły, zaproszenia, torciki, prezenty:-)
Chwalić się naszymi pomysłami.:tak:
A ze jest u nas wiele pomysłowych Mamuś, to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:-)

Więc może zarzucę pierwsze pytanie, jako,ze ze mnie antytalencie kulinarne, co proponujecie za menu na grilla rodzinnego z okazji roczku, wiadomo: bedzie kiełbaska , szaszłyszki jakaś sałatka, ale coś jeszcze by wypadalo zrobić

A co wyrobicie i gdzie?
 
reklama
Super wątek, to i ja sie tu udzielę


Jak wszystko dobrze pójdzie to też robimy grilla u moich rodziców :tak: Jeśli wypali to będą skrzydełka (u nas wszyscy je lubią:tak:) szaszłyki z piersi, z wędzonym boczkiem, też jakaś sałatka, lody gałkowe :-D kupiąm łyżke do lodów a w polo widziałąm wafelki w kartoniku do kupienia :tak: Także ze 3-4 litry lodów i gotowe :tak: Więc dzieciaki będą miały frajdę :tak: No i M się upiera żeby kupic maszyne do robienia waty cukrowej, a ja mam opory, ale chyba sie skuszę na nią :sorry: A nad dalszym menu dalej myslę. Tam jest duży parasol. więc będzie on ozdobiony balonami, oczywiście z number one :-D Duże spirale też z jedynką i różowa organza (zostałą mi z wesela, więc się przyda)

Co do prezentów, to u nas są takie, juz zamówione, jeden wczoraj doszedł, wiem co dostanie bo sama wybierałam, dla chrzestnego, chrzestnej i babci, A kto sie na to składa to juz nie mój interes :-D
 

Załączniki

  • rower.jpeg
    rower.jpeg
    10 KB · Wyświetleń: 651
  • lala.jpeg
    lala.jpeg
    17,1 KB · Wyświetleń: 550
  • w
    w
    36,5 KB · Wyświetleń: 749
To ja się pochwalę , bo jestem już po!
Roczek mieliśmy w domku , restauracje braliśmy pod uwagę , ale zrezygnowaliśmy , bo stwierdziliśmy ,że tak będzie lepiej (Stasiu miał w restauracji i zamiast spokojnie ucztować całą imprezkę za nim latałam)Zamówiliśmy katering , tort chrzestny sprezentował! Ubranko kupiłam na allegro (można zobaczyć na Nk)
A prezenty dostaliśmy takie
ROWER ROWEREK ZE STEROWANIEM DASZEK PODNOŻKI 5KOL (1030706289) - Aukcje internetowe Allegro
ODKURZACZ PYŁEK PO POLSKU PLAYSKOOL 24h! HASBRO (1073647046) - Aukcje internetowe Allegro
Po za tym dostaliśmy kasiorke , która na razie sobie leży! To chyba wszystko!
 
My tez chcemy zrobic grilla.
Mam nadzieje,że pogoda dopisze.
Pełno balonów i czapeczki obowiazkowe !!
Ciasta nie pieke bedzie tort ,no chyba ,że ktos na poprawiny przyjdzie.

Na prezenty nie licze.
CHrzestny pewnie nic nie da bo nie ma kasy ,albo powie ,że Julek za mały !!
Tak jak na wielkanoc,tesciowa mówiła ,żeby cos kupił ,a on stwierdził,że jest za mały.
Pewnie chrzesta cos kupi,dziadek da pieniadze,a moja mama jak przyjedzie pod koniec sierpnia sypnie ,albo cos kupi.

Ja mysle nad stoliczkiem jakims ,ale nie z fishera bo mnie nie stac na niego.

A nad menu bede myslec tydz. wczesniej teraz nie mam głowy.:eek:
 
Widze że przygotowania ruszaja pełna parą. U nas nie ma tradycji urzadzania roczka, na msze też się nie daje. Tylko kupuje się torta i zaprasza same babcie i dziadków i to cała impreza.
 
My nie robimy duzej imprezki. W poludnie idziemy do kościoła na mszę dla roczniaków (18 lipiec). Później przychodzimy do nas. Najpierw bedzie ciacho, kawka itp. Później coś na cieplo. Planujemy zamowic koryto w restauracji. W jakiej to jeszcze nie wiemy, narazie dowiadujemy się gdzie sa dobre i za jaką cenę. Do tego zrobie sałatki i bedzie gitara :tak: Bedą tylko rodzice z obu stron, chrzestni (mój brat plus bratowa męża), mój drugi brat z żoną, dziadki męza i jego brat. Czyli Z nami będzie 13 osób.
Co do prezentów to wiemy tylko, że od moich rodziców i chrzestnego(niepracujący student ;-)) mały dostanie nową spacerówkę. Tę naszą dostaliśmy "w spadku" od bratowej męża, ale jest już taka rozjechana że strasznie źle się tym wózkiem kieruje :crazy: Dziadki męża chcieli mu kupić rowerek, ostatnio się wygadali, ale my już mamy więc odpada :tak: Co od reszty osób dostanie to nie wiemy. Od drugich dziadków pewnie dostanie jakąs pierdołe bo to jest niestety gorszy wnuk :confused2: Już dawno się przekonałam, że jest inaczej traktowany od ich ukochanej wnuczki... Ostatnio mnie wkurzyli, jak sie zapytalismy czy nam na jedna noc wezmą w lipcu małego bo na wesele idziemy. I co usłyszałam od teściowej? ze nie wie jak będzie sie czuła :confused2: Dodam ze ich ukochana wnuczka nocuje u nich przynajmniej raz w tygodniu.. A my raz na ruski rok prosimy... Moi rodzice małego nie wiezmą bo to wesele mojego kuzyna na ktorym tez beda. Przyjaciólka tez nie weźmie bo równiez się w tym dniu chajta! Skonczy się na tym że wezmiemy malego ze sobą..
 
super temat
my tez chcemy grila zrobic, menu jeszcze do przmeyslenia. tort zrobie sama a ciuchcie na niego zamowie z przysiadowni. u nas tez tylko w tym roku najblizsza rodzina bedzie tnz.dzidkowie,prababcia i chrzestny z zona,a chrzestna jedziemy odwiedzic przed urodzinami wiec pewnie da jakis prezent.dopiero w nastepnym roku zrobimy urodzinki z dziecmi,poniewaz najomym jakos urodzily sie wszystkie po Oskarze wiec za rok juz beda biegaly i bedzie dziecieca imprezka.a co do prezentu to mam tysiac pomyslow,jeszcze ponad miesiac wiec jeszcze troche czasu.
 
madzia super wątek założyłaś !!!!

my robimy imprezkę maleńką na 10 osób bo chrzestna i moja siostra będą w tym czasie w Holandii ;(

jakie menu nie wiem jeszcze, pewnie jakiś obiad ale bez zupki bo komu chce się jeść w upał. Torta może i sama zrobię nie wiem, boję się że nie wyjdzie... ciasta pieką moja mama i teściowa. Ogólnie liczę na to że imprezka skonczy się predko żebym jeszcze zdąrzyła na spacer z małą wyjść bo jak nie będzie drzemki poobiedniej to lipa do wieczora :D

a co do prezentów, od teściów dostała rowerek już z miesiąc temu, więc raczej nic więcej nie będzie, Marka babcia nie wiem co kombinuje pewnie znów jakies dziwne ubranka kupi i barbi albo co innego. Moi rodzice chyba kase dają chrzestny pewnie też , a siostra moja (czyli chrzestna Julki) jak będzie w Poland za kilka dni to wtedy chce małej coś kupić. Moja babcia pewnie też 100zł da więc może na wózek się nowy uzbiera :)
 
A oto nasza urodzinkowa sukienka, pewnie jutro przyjdzie paczuszka
 

Załączniki

  • s2.jpg
    s2.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 442
  • s1.jpg
    s1.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 440
  • s3.jpg
    s3.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 435
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry