reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na ROCZEK naszych Milusińskich :)

Abudzku ,a nie robisz 25 jak wypada,?my robimy ja wypada czyli w sobote no a w niedz. poprawiny jakby kto chciał ;-)!
No u na tez chyba chrzestnej nie bedzie bo maja sesje i moze jej wypasć egzamin.:-:)wściekła/y:
 
reklama
a ja wszystko robie 22 w czwartek bo w tym dniu Moja ma roczek, i mimo próśb nie ugięłam się. Wprawdzie będzie tylko torcik z kawą no ale...

Ale jeśli któraś z Was nie może w dzień urodzin to najlepiej robić w weekend po urodzinach a nie przed. Taki zabobon. Nigdy nie obchodzi się urodzin przed upływem tej daty (jak to mawiała moja babcia-nigdy się nie wie czy się dożyje)
 
ja też robię w weekend po ur Julci, więc będzie to sob 24. Niestety nie będzie moich sióstr bo Ania zabiera Justę do siebie do Holandii do pracy na wakacje, więc będę skazana na towarzystwo drętwej i wymadrzającej się teściowej i teścia, śmierdzącej babci jednej i drugiej, szwagra imbecyla no i moich rodziców (Ci są w porządku :DDD) Tyle że dalej nie wiem co na obiad zrobić, nie chcę od babci czy tesciowej usłyszeć o jej a to się je? (taka była jej reakcja na koreczki)
 
Zrób lasagne, mało roboty, idealne bo możesz zrobić rano i tylko ostatnie 45 min. siedzi sobie w piekarniku i podajesz jak już wszyscy zasiądą do stołu... albo zwykłe pieczone udka z piekarnika - nei narobisz się, a przynajmniej będą wiedzieli że "TAK, to się je!" :-)
 
Abudzku ,a nie robisz 25 jak wypada,?my robimy ja wypada czyli w sobote no a w niedz. poprawiny jakby kto chciał ;-)!
No u na tez chyba chrzestnej nie bedzie bo maja sesje i moze jej wypasć egzamin.:-:)wściekła/y:

no na począttku tak planowałam, tylko okazało się, ze prócz nas to mogli by się stawić tylko rodzice mojego M., bo kazdy ma juz inne plany: rodzeństwo M z całymi rodzinkami jedzie na urlop, a jego siostra to matka chrzestna, nawet babci mojego M ten termin nie pasował,m tak samo moj brat- ojciec chrzestny tez mial juz ustalony wyjazd z rodzinka, moja siostra jedzie 24.07 ze swoja połówką na wesele do znajomych, a moja mama akurat w ten weekend bedzie pracowala, poza tym, mi też akurat 24 wypadła sobota pracująca, więc ogólnie nie bardzo to się składało, a że 25 przypada w niedzielę, więc pierwsza wolna sobota to właśnie 31 lipca, no i 31 lipca będą już wszyscy :-)
 
My robimy 18 lipca (niedziela) robimy impreze 2 w 1 :)) chrzciny Olka i roczek JASIA. Impreza na ok. 25 osob (rodzice, tesciowie, dziadkowie, chrzestni) :) Robimy w lokalu bo w domu to stanowczo za dużo pracy a po drugie nie mamy tyle miejsca. Będą 2 torty które chciałam upiec sama ale czy mi się uda? Hmmm ... potem jakiś obiadek i zimna płyta. Oczywiscie impreza bez alkoholu.
A dzisiaj Jasio ma roczek więc z tej okazji jedziemy na basenik a potem do Pszczyny do Zagrody Żubrów ;)
 
Alusia bylam w Pszczynie w tym parku super tam jest i piekne zdjecia mozna pocykac.

Tak Was czytam i chyba rzeczywiscie lepiej przelozyc urodzinki na weekend po, na wlasciwie wszystko jedno bo maz i tak juz bedzie na urlopie.
 
Ja chyba wczoraj ustaliłam ostateczną datę (ostateczne daty!) urodzin :tak:
31 lipca - impreza dla babć, dziadków i prababć - tort auto, l.osób = 11 (razem z naszą 4)
7 sierpnia - imprezka dla dzieci (+wujkowie i ciocie) - tort boisko, l.osób = 24

Przed urodzinami Adama (tj. 10 lipca) nie chciałam robić, poza tym moi rodzice i mój brat z bratową by nie mogli, a 24 lipca pewnie moja babcia Ania lub kuzynka Ania będą świętować więc nie będę się im tam wpychać.
 
reklama
My juz po urodzinkach:) Tez robilismy w weekend. Pogoda dopisała więc zrobilismy roczek na działce. Kawa , ciasto, torcik oczywiście co połaczylam z grillem. Na drzewkach zaczepilismy balonów masę, zastawa była iście dziecięca kolorowa kubusiowo puchatkowa.
Gościom na świezym powietrzu dopisywał humor, dzieciaki miały mnóstwo miejsca do wybiegania i wszyscy byli zadowoleni:)
 
Do góry