reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na ŚNIADANIA i KOLACJE

reklama
mojej rocznej córeczce

a w jakim wieku jest Twoja coreczka? :)

wydaje mi się ze ma 12 miesięcy:sorry:;-)

małgorzata mój synek ma 2,5 roku i na podwieczorek je zazwyczaj kaszke manne z sokiem, budyń, kisiel, owoce(w różnych postaciach np.pieczone jabłuszka), czasem jak nie mamy czasu miksuje mu owoce blenderem i wcina taki mus zazwyczaj z sezonowych.

na kolacje to zazwyczaj są kanapki, od małego wprowadzałam mu duuuuużo warzyw dlatego chętnie je z wędliną, sałatą i pomidorem, robimy też zapiekanki.
 
Jeżeli ktoś lubi sery kozie, to może pomyśleć o tym, by przyrządzać sobie z nimi smaczne sałatki. Idealnie nadają się czy to na śniadanie, czy też na kolację. Mnie taki posiłek odpowiada, ponieważ lubię lekkostrawne dania, których przyrządzenie zajmuje niewiele czasu:rolleyes:
 
ja odkąd mam termomix nie mam problemów z przygotowywaniem posiłków..codziennie coś nowego ale najważniejsze, ze zdrowego bo mał na skazę białkową...cała rodzina jest zadowolona !!:) super sprawa, dziewczyny !!!pozdrowienia z kuchni :)
 
Brałam pod uwagę kupno thermomixa... .Ale jakoś strasznie głośno to urządzenie chodzi.... Poza tym jest bardo drogie. Jak stanieje to sobie kupię ;)
Na śniadania i kolacje preferuję:
tosty
owsiankę
Ostatnio również robie warzywne leczo.
przepisy.pl/przepis/warzywne-leczo
warzywne-leczo.jpg
 
Ostatnia edycja:
Osobiście bardzo cieszę się,że pojawiły się już nasze polskie młode ziemniaczki. Są smaczne, szybciej sie gotują i można z nich wyczarować bardzo wiele potraw. Również na kolacje albo na lekkie obiady (na przykład w gorące dni kiedy nie ma sie ochoty na jedzenie niczego konkretnego) Link do: Ziemniak wczesny
ziemniaczki ze zsiadłym mlekiem
ziemniaczki do chłodnikow
same gotowane posypane koperkiem i z masełkiem
ewentualnie w mundurkach
Jeśli dobrze jest przygotujecie to będą zawieraly w sobie wiele witamin i mikroelementów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry