reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na świąteczne prezenty

reklama
Dziewczyny pomóżcie prosze :happy: przeryłam już chyba pół działu zabawki na allegro i nadal brak pomysłu na prezent dla Jacka :zawstydzona/y: a czasu coraz mniej :-(
 
Jolka, ja też nie pomogę.:-(Sama miałam problem z Weroniką, a już w ogóle dla chłopaka prezent to dla mnie total.
Ale wiesz co, wczoraj byłyśmy na urodzinach kolegi Weroniki i kupiłam Mu takie cuś (nie pamiętam jak się toto nazywa - ale podobno jest w TV reklamowane). To jest coś takiego (w wersji max) - mata, do tego dołączone pistolety, dwa takie jakby dyski i dwie nakładki na palce. I tym pistoletem się "ładuje" te dyski i puszcza na matę a one się kręcą. No i na palce nakłada się jakby taką magnetyczną nakładkę i tak manewruje tymi kręcącymi się dyskami żeby się kręciły jak najdłużej. Podobno to przebój u dzieci.:cool: Poszukam na Allegro, może coś znajdę.

Nu patrzaj, jakam zdolna - znalazłam:
tu masz zestaw full (z matą itd):
http://www.allegro.pl/item831942469_battle_strikers_tournament_set_turniej_mega_bloks.html
tu zestaw podstawowy (czyli 1 sztuka i bez maty):
http://www.allegro.pl/item831314079_magnext_battle_strikers_zestaw_podstawowy.html
a potem można jeszcze pojedyncze dyski dokupować.

No ale nie wiem, czy to się Jackowi spodoba....
 
Ostatnia edycja:
Kurcze laski tak patrze jakie teraz cudenka robia dla dzieciaczkow i az sie wierzyc nie chce.A pamietacie jeszcze drewniane klocki i miśki wypchane trocinami???:-DMoja 70letnia ciocia opowiadala mi ostatnio jaką mieli radoche jak zbierali pieniadze przed swietami i jakim szalem bylo kupienie kawalka marmolady z burakow cukrowych:-pA teraz nawet slodycze tak pieknie pakowane sa:tak:

Amelka ma świra na punkcie świnki peppy i postanowilismy kupic jej to:

Buy Princess Peppa's Palace. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
a do tego domku zestaw zwierzatek;
Buy Peppa Pig and Friends Figure Pack. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
i do calego zestawu szkołe:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3492756/Trail/searchtext>PEPPA+PIG.htm
 
Jolka, dla mnie bomba!!! I masz rację, pewnie Tatuś będzie mieć większy ubaw jak Jacek. Tylko pilnuj żeby Mu nie zabierał.:-D
Elmaluszku, Magda też ma świra na punkcie świnki Peppy.:szok:A ja tej bajki nie znoszę.:eek: No ale u nas skończyło się na ubrankach ze świnką.:-DMiałam nawet kupić kapcie ze świnką, ale w sklepach nie widziałam, a na Allegro bałam się kupić bez mierzenia, bo te kapcie są fatalnie uszyte. Tego samego typu kapcie (znaczy z postaciami z innych bajek) mierzyłam Madzi w sklepie i okazało się, że gdybym miała Jej kupować to żeby w ogóle wcisnęła na nogę to zamiast rozmiar 23 musiałabym Jej kupić 26. Z tym że włożyć by włożyła, ale byłyby za długie na stopie.:eek: Więc zrezygnowałam.:sorry:
Natomiast nie wiem czy bawiłaby się takimi domkami i figurkami. Poza tym, Weronika dostanie od mojej Siostry pod choinkę domek dla lalek tego typu, więc tak naprawdę to by było bez sensu.

Ja w końcu już wszystko mam i na Mikołajki i na Gwiazdkę. No nie, nie wszystko, jeszcze Siostrze muszę kupić, bo w końcu wymusiła na rodzinie, że pod choinkę prezenty muszą wszyscy dostać, nie tylko dzieci. I w końcu Mama z Ciotką kupują sobie wzajemnie, a ja z moją Siostrą sobie.
Małżowi kupiłam MP3 na którą przed daniem prezentu wgram Mu wszystkie ulubione melodie. Na Mikołajki dostanie buziaka.:-p
Weronika na Mikołajki dostanie od nas szlafrok taki puchaty z emblematem High School Musical i do tego album i naklejki do zbierania Hello Kitty. A pod choinkę lodziarnię z ciastoliny, grę "Zgdanij kto to" oraz małego Pet Shopa. Od mojej rodzinki dostanie domek dla lalek, jakiś zestaw Pet Shop i Bindieez.
Magda na Mikołajki dostanie kapcie Barbie i zestaw klocków. A pod choinkę od nas lalkę Baby Alive na nocniku i zabawkowy odtwarzacz CD z 4 płytami. Od mojej rodzinki wieżę Fisher Price, konika na biegunach (takiego niskiego, plastikowego) i kostkę z suwanymi klockami (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale coś takiego:
Eichhorn Drewniana kostka edukacyjna SUPER!!! (825826660) - Aukcje internetowe Allegro
To jest to co wiem, a pewnie jeszcze dostaną od mojego chrzestnego, od Magdy chrzestnego, od mojej Babci i ciotki.;-)Niestety na prezenty od strony Tomka rodziny nie liczę.:-(
 
Ostatnia edycja:
O matko... Dzagud a gdzie Wy się z tym wszystkim pomieścicie?? :szok::szok::szok::-D
My lajcikowo podchodzimy do prezentów ;-) Piotruś w związku z wiecznym chorowaniem i przebywaniem w domu dostał w weekend stolik + krzesełko + sztalugę do rysowania (taką z Ikei) i urządziliśmy mu kącik zabaw intelektualnych ;-) Trafione w dziesiątkę - strasznie lubi się tam bawić :tak:
W prezencie na Mikołajki może pójdzie na spacer... :confused2:
 
Jolka fajny ten helikopter, ale pomysł Dzagud z tą matą też fajny ;-).
My już też większośc prezentów mamy kupione i są to min.
dla Laury:
Geschenkefinder - TOYS"R"US

BELUGA Standtafel MAXI Tafel magnetisch mit Zählrahmen bei eBay.de: Schreiben Malen (endet 03.12.09 20:07:04 MEZ)
pralkę którą można mieć podczas kąpieli i wlewać w nią wodę, ale nie znalazłam linka
ciastolinę taka jak Luka wkleiła i klocki drewniane,
z Vaneską mamy problem na razie kupiliśmy zbawkę edukacyjną i pomysły się skończyły a chcielibyśmy jeszcze coś konkretnego na roczek kupić.
Napiszcie jeszcze co kupujecie małżom bo ja jak zwykle mam z nim problem może od was coś podpatrzę:sorry:.
 
reklama
Czyli ja jestem do tyłu z prezentami świątecznymi, bo nie mama jeszcze dla nikogo nic, i prawdę powiedziawszy dopiero zaczynam się zastanawiać co komu można by kupić , aj ja to zawsze na ostatnią chwilę i zawsze wszystko w biegu.
Ale na mikołaja dla Nati kupiliśmy zjeżdżalnie smoby do domu, takie cuś
ZJEŻDŻALNIA SMOBY 95 CM tOBOGGAN XS SLIDE (837600886) - Aukcje internetowe Allegro
A na gwiazdkę dostanie piłeczki do basenu co by mogła do suchego basenu zjeżdżać. Już widzę jej minę na to wszystko, szczena jej opadnie:-):-):-)
 
Do góry