reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysly na wystroje naszych mieszkan

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
tutaj w tej kuchni pani kiya robi te wszystkie swoje pysznosci :-)
 
gie-oska ogólnie mamy około 35 metrów salon mniej więcej taki sam będzie , meble kupiłam w hurtowni meblowej w Bydgoszczy. Wiesz dokładny wymiar salonu podam Ci popołudniu jak małżonek wróci bo on pamięta.
Wiesz ja by zrobiła aneks kuchenny i nad nim schody i tam gdzie one by były to zamówiłabym szafki pod nie tam nastawiła lodówkę zmywarkę i takie tam , żeby mieć więcej miejsca a do tego tylko pociągnąć blat i na blacie mały zlew i kuchenka i pod blatem zrobić mniejsze szafki an garnki i takie tam i 2 lub 3 małe wiszące na talerze i kubki z podświetleniem i kuchnie odzielić kafelkami od salonu a reszte pokju na salon. Wiesz ja sie nauczyłam na takiej małej przestrzeni wcisnąć jak najwięcej i jak najwięcej pochować . Taka byłaby moja wizja jeśli chodzi o moje zdanie. :-)
 
gie-oska ogólnie mamy około 35 metrów salon mniej więcej taki sam będzie , meble kupiłam w hurtowni meblowej w Bydgoszczy. Wiesz dokładny wymiar salonu podam Ci popołudniu jak małżonek wróci bo on pamięta.
Wiesz ja by zrobiła aneks kuchenny i nad nim schody i tam gdzie one by były to zamówiłabym szafki pod nie tam nastawiła lodówkę zmywarkę i takie tam , żeby mieć więcej miejsca a do tego tylko pociągnąć blat i na blacie mały zlew i kuchenka i pod blatem zrobić mniejsze szafki an garnki i takie tam i 2 lub 3 małe wiszące na talerze i kubki z podświetleniem i kuchnie odzielić kafelkami od salonu a reszte pokju na salon. Wiesz ja sie nauczyłam na takiej małej przestrzeni wcisnąć jak najwięcej i jak najwięcej pochować . Taka byłaby moja wizja jeśli chodzi o moje zdanie. :-)

wiesz co u nas nie ma innej opcji jak zrobic pod schodami aneks bo gdzie indziej sie nie da....wiec tak jak opisalas swoja wizje tak bedzie wygladac kuchnia z salonem u nas:-)juz mam poplanowane ilosc szafek itp...pod schodami bedzie kuchenka,szafka40cm,lodowka,zmywarka a na drugiej str 2szafki40,maly zlew z szafka chyba60cm,szafka narozna i to wsio:-)a Twoj zlew jaki ma wymiar bo cos takiego mnie interesuje??a schody beda zakrecaly i one oddziela salon od kuchni...chce jeszcze tam stol wcisnac ale zobaczymy jak to bedzie wygladac jak juz wszystko bedzie tam zrobione..na sciane chce fototapete a reszta scian w kolorze lawendowym lub ciut ciemniejszym:-)
 
gie-oska mąż mówi że salon mamy tak 16 metrów więc szału nie ma , co do zlwu to 40 cm po długości
co dostołu to znalazłam fajny rozkładany ale mój mąż zrobił blat odzielająć kuchnię od salonu i dopiero potem kupilśmy okrągły ten co aktualnie mamy. Kiedyś tu wyglądało inaczej bo mieliśmy kominek ale że zajmował tyle miejsca to go zburzyliśmy w tym roku dopiero wygładziliśmy ściany i pozmienialiśmy kolory. Kuchnia była wiśniowa kiedyś a salon były 2 kolory jasna kawa z mlekiem i ciemna tylko n a takie małe przestrzenie takie kolory przytłumiają
 
Kiya nie znalazlam zdjec tego salonu zeby pokazac..ale dzis przycisne meza zeby tego poszukal bo za duzo mamy wszystkich zdjec:-( za to wczoraj zrobilam sobie wypad bez Kacperka i udalo nam sie kupic kuchnie w black red white:-) wiec jeszcze schody i bedzie koniec!!!:-D:-D:-D
 
reklama
gie-oska, Ty się gdzieś przeprowadzasz?? Chyba coś przegapiłam :tak:
Ewelinko ja sie juz 3 lata przeprowadzam i sie przeprowadzic nie moge:-D:-D:-D:-D ale w ciagu mca juz ta wieczna przeprowadzka sie powinna skonczyc hehe juz schodki sie robia:-)a przeprowadzam sie na partynice(nie wiem czy wiesz gdzieto jest):-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry