reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ponad rok starań

werka2207

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
24
Cześć, staramy sie z mezem już dość ponad rok o pierwsze dziecko, ja mam 23 lata mąż 25. W pierwszą ciążę zaszłam mając 20 lat biorąc tabletki antykoncepcyjne poprostu zapomniałam jedną i stało sie niestety straciłam ciążę gdzies w 8 tygodniu, w kwietniu miałam laparoskopię i znaleziono torbiel pod jajowodowa wycięto ją nie znaleźli ognisk endometriozy i jojowody drożne, w maju biorąc zioła ojca sroki zaszłam w ciążę niestety biochemiczną kilka testów pozytywnych ale jak poszłam zrobić betę to juz tylko było 6... U mnie tylko prolaktyna jest lekko podwyzszona na poziomie 25 plus niska ferrytyna 15... U męża wykryliśmy nadczynność tarczycy i chorobę gravesa basedowa, badanie nasienia jest okej nie mam juz siły kolejne miesiące przechodzić przez negatywne testy i moje strasznie bolące piersi po owulacji dlatego chcemy isc do kliniki leczenia niepłodności co myślicie o tym czy to dobry pomysł? Dodam że mój tata zmarł na raka płuc mama choruje na reumatoidalne zapalenie stawów wiec mam nie najlepsze geny dlatego chcemy przed 30 mieć naszą upragnioną dwójkę dzieci pozniej moje szanse na zachorowanie ma rzs są duże
 
reklama
Kochana, ale zanim zajdziesz to trzeba przede wszystkim obniżyć prolaktynę i zadbać o zapasy żelaza...warto iść gdzieś, gdzie Was sensownie pokierują...

Dziewczyny na pewno podpowiedza ❤️
 
Heej! ☺️ Ja również mam niedoczynność tarczycy i wysoka prolaktyne tylko czy do tego badania przygotowywałaś się naprawdę Dobrze? Jest z tym o tyle ciężko, ze baardo dizo rzeczy na nia wpływa i jedno badanie nic nie da. Należy zacząć od tego czy wiesz kiedy masz owulację, czy badasz ja, poziom progesteronu. Zapraszamy Cie na Instagram do "więcej niz hormony" gdzie dowiesz sie naprawdę duuzo jak zadbać sama o płodność. :)
 
Heej! ☺️ Ja również mam niedoczynność tarczycy i wysoka prolaktyne tylko czy do tego badania przygotowywałaś się naprawdę Dobrze? Jest z tym o tyle ciężko, ze baardo dizo rzeczy na nia wpływa i jedno badanie nic nie da. Należy zacząć od tego czy wiesz kiedy masz owulację, czy badasz ja, poziom progesteronu. Zapraszamy Cie na Instagram do "więcej niz hormony" gdzie dowiesz sie naprawdę duuzo jak zadbać sama o płodność. :)
Tak wiem kiedy mam owulacje mieliśmy też kilka razy monitoring zresztą ja bardzo mocno czuje swoją owulację i 7dpo badam progesteron teraz miałam 19.06 też ten cykl jestem na duphastonie ponieważ kilka razy miałam prog 15.
 
Do góry