reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poniedziałkowe ważenie

reklama
dołączam sie do wątku ze względu na to że kupilam w koncu wagę :-D
w ostatnim miesiącu Ciąży ważyłam 82 kg :szok:

teraz po świątecznie i po sylwestrowo 64 :-) przy wzroście 172 cm mam na dzieję ze nic nie przybedzie, choc był moment z pol roku temu ze bylo 59 kg :szok: niby fajnie ale cycuchów nie było:-(
 
ja znikam, 46 kg, niedługo chlopaki beda ciężsi ode mnie. A nie zapowiada sie zeby cos przybylo, przede mna jedne z ostatnich egzaminów na tych studiach, tylko ze jest ich razem 11 + 3 praktyczne wiec nie zpoaiwada sie na przyrost masy ciała
 
O jeny, Marta, po tobie to już chyba tylko cień został. Trzymam kciuki by udało się wrzucić parę kilo.
Ja akurat muszę zrzucić, szkoda, że nie można się podzielić. Mój stan na dziś 64,5kg.
 
reklama
wracam do grona ważących się ;P Długo nie mogłam się na to zdobyć....Ale mam chęć znowu zawalczyć....:)
Suwaczka nie zmianiam -działa zachęcająco ;) ...Stan na dziś 61.20kg......
 
reklama
Do góry