reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poporodowa wyprawka mamy - produkty Canpol - opinie

Jestem szczęśliwa mama, która mogła przetestować produkty Canpol.
Wkłady poporodowe-mięciutkie, dlugie, wygodne-rewelacja. Miałam możliwość porównania produktów z innych firm i firma canpol jest bezkonkurencyjna.
Majtki poporodowe- przewiewne, z siateczki która nie ściska, mięciutkie- produkt do polecenia
Wkładki laktacyjne- to co mnie zachwycilo- nie powstają meszki, nie przyklejają się do piersi, dzięki aloesowi piersi tak nie bolą.
Produkty Canpol są rewelacyjne i godne polecenia. W porównaniu do cen i jakości na rynku to mogę śmiało powiedzieć ze te produkty są bezkonkurencyjnie, a co najważniejsze w przystępnej cenie. Będę stosować te produkty w przyszłości
 
reklama
To był mój drugi poród i mogę polecić cały zestaw każdej przyszłej mamie.
Majteczki poporodowe- fajne przewiewne i utrzymują podkłady, które w nich tzw nie latają.
Wkładki laktacyjne - super klej fajnie chłoną ale jak dla mnie trochę za duże.
Podkłady poporodowe - Najlepsze podkłady jakie dotychczas używałam to moje drugie dziecko i 3 rodzaj podkładów. Są cienkie, trzymają się dobrze, nie przeciekają i co najważniejsze są wygodne. Każdej przyszłej mamie mogę je spokojnie polecić.
 
Majeczki- super, wygodne, poczucie że wszystko jest na swoim miejscu po cc nie uciska rany i pozwala jej oddychać.

Podkłady- rewelacja, chłonne są jak żadne inne. Idealnie pasują do majtek poporodowych

Wkładki laktacyjne- łatwo otwiranie, łagodzące i delikatnie pachnące ale trzeba je często zmieniać ponieważ odklejają się od przy dużej ilości pokarmu.

Pozdrawiam
Paulina Lachowska
 
Wysokochłonne podkłady poporodowe-REWELACJA, cienkie jak podpaska, chłonne, wygodne, oddychające, 2 dni używałam takich zwykłych-grubych z waty podkładów z apteki ale to była porażka , a podkłady z Canpolu okazały się wybawieniem- połóg wspominam bardzo dobrze bez niespodzianek na pościeli! :D

Siateczkowe majtki poporodowe- też miałam 2 dni z apteki jakiś sztuczne a te z Canpolu, miękkie, oddychające przepuszczały powietrze, super się nosiło, przez 6 tygodni- prałam w pralce i nic się z nimi nie działo.

Wkładki laktacyjne EasyStart AloeVera- mam porównanie również do innych ale te są najlepsze bo są zapakowane POJEDYNCZO, często na mieście musiałam wymieniać wkłądki a nosić w woreczkach no to porażna, te są zapakowane pojedynczo, higienicznie i chłonne na moje nawały pokarmu idealne:)

Wyprawkę oceniam na 6/6! :D
Dziękuję za wylosowanie mnie :))
 
Miałam szczescie przetestować przedstawione produkty. Jak najbardziej polecam! Majtki bardzo wygodne przewiewne i przydatne nawet po cc. nie uwierają rany, podkłady również godne polecenia, w porównaniu z innymi podkładami wiodących firm bardzo cienkie a mimo to bardzo chłonne.
 
Witam serdecznie!! ja również miałam możliwość przetestowania tej o to wyprawki więc tak:

-majtki poporodowe- miękkie, bardzo wygodne a co najlepsze w różnych rozmiarach z pewnością dopasowane dla kobiet szczupłych jak i pulchniejszych. Nr 1 Polecam!!

-podkłady poporodowe- bardzo chłonne, komfortową się w nich czułam,Są baaardzo długie, więc dają dobre zabezpieczenie w przód i tył, co szczególnie ważne przy konieczności spędzenia wielu godzin w pozycji leżącej (np. po cesarce)

-wkładki laktacyjne z aloesem- również jestem zadowolona chronią bieliznę przed zabrudzeniem wchłaniając resztki pokarmu, miękki materiał wkładek sprawiają, że układają się one zawsze we właściwym miejscu!! polecam Produkty Canpol !!!
 
byłam bardzo zadowolona z produktów ktore dostałam do przetestowania z wkładek, podkładow poporodowych oraz majteczek siateczkowych
podkłady były superchłonne wygodne super komfort noszenia
wkładki były super chłonne delikatne
majteczki były elastyczne super trzymały podkład nie uciskały całkowity komfort noszenia sto procent zadowolenia z produktów polecam
 
Produkty Canpol dostałam na krótko przed porodem i okazały się niezastąpione. Podkłady poporodowe były idealne. Pasek kleju sprawiał, ze nic się nie przesuwało a to dawało mi komfort psychiczny i fizyczny. Mając porównanie do podkładów innej firmy te z Canpol mogę ocenić 10/10 ;) Majtki poporodowe to też przede wszystkim duża wygoda użytkowania. Są rozciągliwe dzięki czemu nie uwierają i można nawet zapomnieć o nich na chwilę.
Wkładki laktacyjne to też był strzał w 10. Przede wszystkim są dość duże i mają duży pasek kleju dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, że przesuną się i będziemy miały niemiłą niespodziankę w postaci mokrej plamy. Dodatkowo są bardzo chłonne i w początkowym okresie laktacji niezastąpione :)
Prościej mówiąc produkty z Canpol babies były bardzo przydatne i spełniły swoją rolę w 100%. Jeżeli kiedyś jeszcze przyjdzie mi pakować torbę do porodu to już nie będę kupować na oślep tylko wybiorę to co sprawdzone i dobre :)
 
witam
miałam przyjemnosc przetestowania wyprawki Canpola.
wkładki z aloesem rewelacja,szczegolnie ze mialam poranione brodawki,ukoily podraznienia,przepuszczaja powietrze i sa bardzo delikatne.
Majtki poporodowe to strzal w dziesiatke :) delikatne,miekkie i dyskretne,nie czuc ich na ciele.
Podklady takze spelnily moje oczekiwania,chlonne i trzymaja sie bielizny.
polecam
marta
 
reklama
Wkładki laktacyjne EasyStart AloeVera - jak dla mnie trochę za duże i tylko ten minus a tak to ładnie chłoną i super jest pasek z klejem.

Wysokochłonne podkłady poporodowe - lepszych chyba nie ma. Nie przemieszczają się, ładnie chłoną i są cienkie.

Wielorazowe, siateczkowe majtki poporodowe- nie ześlizgują się i dobrze trzymaj a podkłady.

Extra zestaw dla świeżo upieczonej mamy
 
Do góry