reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poporodowa wyprawka mamy - produkty Canpol - opinie

Witam, byłam jedną ze szczęsliwych mam , która miała przyjemnośc przetestować produkty Canpol. Poporodową wyprawkę otrzymałam tuż przed porodem a więc byłam już wcześniej zaopatrzona w inne produkty przydatne w czasie połogu, co spowodowało, iż mogłam swobodnie porównać produkty innych marek. Oto moje wnioski:
- Wkłady poporodowe- świetne, wyprofilowane, wysokochłonne - w zasadzie uratowały mnie w "ciężkich" sytuacjach, kiedy "zwykłe" podkłady nie dawały rady.
- Majteczki- niestety nie korzystałam z nich, lecz jedną z paczek podarowałam mamie z łóżka obok, która rodziła naturalnie i była nimi zachwycona :)
- Wkłądki laktacyjne- służą do dnia dzisiejszego, troszkę mało stabilne-może za słaby klej ?, brakuje także wyprofilowania i mogłyby być mniejsze. Ale podsumowując są ok.
 
reklama
Majtki poporodowe- bardzo fajnie spełniły swoją rolę. Wykonane z miłej siateczki. Dość naciągliwe. Mi podrażniały ranę po CC. Akurat traf chciał, że majtki kończyły się na niej. Bardzo łatwe do sprania. Szybko schną. Dwie pary w opakowaniu dają komfort używania naprzemiennie.
Podkłady poporodowe- Jak najbardziej jestem na TAK!. Bardzo fajne, długie, profilowane i CIENKIE. To daje efekt komfortowego noszenia. przy tym mega chłonne! Polecam zdecydowanie :-)
Wkładki laktacyjne- kolejny produkt Canpolu, który mnie zachwycił. Duże "muszle", pakowane osobne, aloes do ratowania zbolałych brodawek. Przy tym chłonne co daje "bezpieczeństwo" noszenia mamie karmiącej.
 
Ostatnia edycja:
Ja również maiłam okazję przetestować produkty Canpol. Co do majtek to powiem rewelacja w porównaniu z innymi firmami, są wyjątkowo delikatne i łatwo się rozciągają nie uciskając w żadnym miejscu, wykonane są wyjątkowo delikatnej siateczki a zarazem wytrzymałej. Jeżeli chodzi o wkładki laktacyjne również jestem z nich zadowolona, są wyjątkowo chłonne i powodują przemoknięcia stanika.Jednym słowem rewelacja.Natomiast same podkłady poporodowe też uważam ze są również super jak pozostałe produkty które mogłam przetestować, wyjątkowo chłonne i jednocześnie cienkie dzięki czemu zapewniają uczucie komfortu i bezpieczeństwa.

slomka
 
Wiatm. Testowalam produkty Canpol Babies. Oto moja opinia
Majtki poporodowe - super miekkie, nie podrazniaja skory i doskonale podtrzymuja podklad poporodowy na miejscu
Podklady poporodowe- swietnie wyprofilowane przez co sa wygodne a co najwazniejsze dobrze wchlaniaja wilgoc i nie przeciekaja
Wkładki laktacyjne- daja uczucie komfortu, chronia bielizne przed zabrudzeniem, wykonane z mieciutkiego materialu sa delikatne dla obolalych w poczatkowych dniach karmienia piersi
 
Witam
Miałam przyjemność przetestowania produktów firmy Canpol:
- wkładki Easy Start aloe Vera - doskonałe, chłonne, przepuszczają powietrze, nie przyklajają się do sutka, nie zostawiają "włosków"
- wysokochłonne podkłady popoodowe - chłonne, naturalne, doskonale spełniają swoje zadanie,
- siateczkowe majtki poporodowe - doskonale spełnily swoją funkcję, są przewiewne.
 
Wkładki z aloesem są bardzo miękkie i wygodne. Dobrze chłoną wilgoć i na długo dają poczucie czystości i suchości. Są też bardzo fajnie pakowane - higienicznie można zabrać ze sobą pojedynczą parę.

Podkłady poporodowe są świetne. Dobrze wyprofilowane i przez to wygodniejsze niż produkty konkurencyjne dostępne na rynku. Dzięki samoprzylepnemu paskowi dobrze trzymają się bielizny. Jedyny minus jaki znalazłam to to, że od spodu są bardzo śliskie i jeśli nie montuje ich się na bieliźnie tylko podkłada pod siebie, żeby rana mogła bardziej oddychać i lepiej się goić, to łatwo się przesuwają. Świetne jest też to, że zajmują tak mało miejsca, co zdecydowanie ułatwia spakowanie ich do szpitala.

Majtki siateczkowe też są godne polecenia. Bardzo wygodnie montuje się na nich podkład, a do tego są wielorazowe, więc bardziej wytrzymałe i ekologiczne. Mogą też posłużyć jako bielizna na noc w czasie okresu. Takie zastosowanie na przyszłość :) Dla mnie mogłyby być tylko troszkę wyższe, bo nisko się opierają na brzuchu, ale dla miłośniczek biodrówek to może być zaleta.

Ogólnie cała wyprawka to świetny wybór. Wszystkie produkty spełniły moje oczekiwania. Bardzo dziękuję za możliwość ich przetestowania!
 
Podkłady: niestety w pierwszych dniach krwawienie jest bardzo obfite i u mnie nie sprawdziły się. Potrzebne są podkłady o większej chłonności. Podkłady natomiast sprawdziły się kilka dni po porodzie. Wygodne i stabilne.
Siateczkowane majtki poporodowe: oddychające i wygodne, zdecydowanie na plus oceniam.
Wkładki: rewelacja.
 
Witam :) Testowalam produkty Podklady poporodowe, wkladki laktacyjne i majtki poporodowe. Najbardziej jestem zadowolona z podkladow poniewaz ich wyprofilowany ksztalt zapewnial mi po pierwsze ochrone przed przeciekaniem, a po drugie wygode czego inne podklady nie maja. Dodatkowo podklady Canpol sa niezwykle chlonne i delikatne dla skory. Majtki poporodowe rowniez sie sprawdzily. Sa wykonane z mieciutkiej tkaniny i prawie nie czulam ze mialam je na sobie. Sa elastyczne wiec swietnie podtrzymuja podklad. Natomiast wkladki laktacyjne po zakonczeniu probnej paczki zakupilam i uzywam do dzis kiedy karmie piersia. Dzieki nim obolale piersi sa chronione przed otarciami przez biustonosz, a takze chronia bielizne przed zabrudzeniem przez wyciekajace mleko. Zauwazylam ze maja chlonny wklad ktory zamienia sie w zel kiedy nasiakna. Wiec nic nie wydostaje sie poza wkladke co zapewnia komfort i dyskrecje.
 
Witam, ja również miałam przyjemność testować produkty Canpolu. Najbardziej zadowolona byłam z podkładów poporodowych bardzo fajny kształt i grubość nie czułam dyskomfortu w ich użytkowaniu, szczególnie kiedy zaczeły sie upały...Jeśli chodzi o majtki jak już inna osoba testująca wspominała faktycznie są troszku za płytkie, po za tym bardzo fajna siateczka,ładnie się piorą. Wkładki laktacyjne chłonne,higienicznie i estetycznie zapakowane pojedyńczo w folijkę-w dalszym ciągu je używam POLECAM.
 
reklama
Witam,ja również testowałam produkty Canpolu. Najbardziej zadowolona byłam/jestem z podkładów oraz wkładek latacyjnych. Te pierwsze bardzo fajny kształt,dość chłonne jak na swoją grubość, naprawde komfortowo się w nich czułam. Wkładki laktacyje rewelacja duże,chłonne, higienicznie i estetycznie zapakowane pojedynczo-cały czas je uzywam. Jeśli chodzi o majteczki bardzo fajna siateczka-delikatna, fajnie się je pierze.Minus-trszoszkę za płytkie.
 
Do góry