reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Popsuty czajnik, woda primavera

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Popsul mi sie czajnik czy moge zrobic mleko z woda primavera zamiast przegotowna z czajnika? Nadaje sie ta woda do robienie mleka?
 
reklama
Rozwiązanie
Popsul mi sie czajnik czy moge zrobic mleko z woda primavera zamiast przegotowna z czajnika? Nadaje sie ta woda do robienie mleka?
Osobiście robię dziecku mleko na tej wodzie i nic się nie dzieje. Podgrzewam w mikrofali wsypuję proszek i mieszam. Proszę was nie popadajcie w paranoje. Gdzieś jeszcze czytałam, żeby i butelkową wodę przegotować. Dla mnie to non sens. Wlewam i tyle. Jestem pewna że twoje dziecko nie umrze
wstawie butelke do miski z goraca woda by ja podgrzac, ale nie znam sie zupelnie na skladzie. Na wodzie primavera pisze ze nadaje sie do przygotowania zywnosci dla niemowlat ale chcialam sie upewnic czy dotyczy to tez mleka? I czy mu nie zaszkodzi mu nagla zmiana wody? I wogole chcialam zapytac czy do picia (nie mowie tu o mleku) moge mu dawac zamiast przegotowanej z kranu, primvere lub zywiec zdroj? I co Wy dajecie?
W garnku troche sie boje mu gotowac wode bo na oko wiem kjiedy sie zagotowala, lepszy wydaje mi sie czajnik
 
Autorka zapewne chce użyć wody prosto z butelki, bez podgrzewania, temperatura pokojowa. Nie każdy robi mleko dokładnie w 40/39/38/37 st. A idzie lato.
Ogólnie uważam że lepsze nakarmione dziecko na primaverze niż głodne. No ale ja wodę butelkową też przegotowywalam. Garnuszek dobra rzecz. [emoji3]
 
wstawie butelke do miski z goraca woda by ja podgrzac, ale nie znam sie zupelnie na skladzie. Na wodzie primavera pisze ze nadaje sie do przygotowania zywnosci dla niemowlat ale chcialam sie upewnic czy dotyczy to tez mleka? I czy mu nie zaszkodzi mu nagla zmiana wody? I wogole chcialam zapytac czy do picia (nie mowie tu o mleku) moge mu dawac zamiast przegotowanej z kranu, primvere lub zywiec zdroj? I co Wy dajecie?
W garnku troche sie boje mu gotowac wode bo na oko wiem kjiedy sie zagotowala, lepszy wydaje mi sie czajnik
Wodę źródlaną możesz spokojnie dawać i do picia i robić mleko
 
reklama
Ja natomiast nigdy nie podawałam przegotowanej wody z kranu córce a butelkową żywca. I co ciekawe nigdy nie robiłam mleka na takiej wodzie 🤔🤔😉 ale każdy robi inaczej
 
reklama
Dzieki za odpowiedzi. Ja nigdy nie mierzylam temperatury wody tylko sprawdzam na przegubie czy nie jest za goraca. Mam podgrzewacz do butelek ale mi sie nie sprawdzil. A jaka woda jest wedlug Was lepsza, zdrowsza dla malucha? Przegotowna z kranu czy primavera badz zywiec ? I tak, primavery nie chcialam gotowac tylko dac taka prosto z butelki, ewentualnie butelke podgrzac wstawiajac ja do miski z ciepla woda.
 
Do góry