reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Popsuty czajnik, woda primavera

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Popsul mi sie czajnik czy moge zrobic mleko z woda primavera zamiast przegotowna z czajnika? Nadaje sie ta woda do robienie mleka?
 
reklama
Rozwiązanie
Popsul mi sie czajnik czy moge zrobic mleko z woda primavera zamiast przegotowna z czajnika? Nadaje sie ta woda do robienie mleka?
Osobiście robię dziecku mleko na tej wodzie i nic się nie dzieje. Podgrzewam w mikrofali wsypuję proszek i mieszam. Proszę was nie popadajcie w paranoje. Gdzieś jeszcze czytałam, żeby i butelkową wodę przegotować. Dla mnie to non sens. Wlewam i tyle. Jestem pewna że twoje dziecko nie umrze
Nie chodzi o to, że w wodzie są bakterie i wystarczy ją wcześniej ostudzić. To mleko modyfikowane nie jest sterylne dlatego trzeba je przygotować w odpowiedniej temperaturze.
Tu więcej informacji.
 
reklama
.
Screenshot_2020-05-26-16-00-30-280_com.mi.globalbrowser.jpg
Screenshot_2020-05-26-16-00-52-213_com.mi.globalbrowser.jpg
 
Jak byłam mała to wkładano mi do głowy, że u człowieka gorączkę powyżej 40 st. C trzeba zbijać, bo przy czterdziestuparu stopniach ścinają się białka i człowiek umiera.
Więc zawsze uważałam, że z białkiem zawartym w proszku na mleko jest to samo.
Z tego samego względu zrezygnowałam z kupna podgrzewacza po kilku opiniach oburzonych tatusiów, którzy twierdzili, że tego typu urządzenia w żaden sposób nie sprawdzają temperatury podgrzewanego pokarmu (cały czas gotują wodę), nie mają termostatu do wyłączenia się i mogą przegrzać danie.
 
Popsul mi sie czajnik czy moge zrobic mleko z woda primavera zamiast przegotowna z czajnika? Nadaje sie ta woda do robienie mleka?
Osobiście robię dziecku mleko na tej wodzie i nic się nie dzieje. Podgrzewam w mikrofali wsypuję proszek i mieszam. Proszę was nie popadajcie w paranoje. Gdzieś jeszcze czytałam, żeby i butelkową wodę przegotować. Dla mnie to non sens. Wlewam i tyle. Jestem pewna że twoje dziecko nie umrze
 
Rozwiązanie
Do góry