reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

no Tolka serdeczne gratulacje:-)

a ja Wam sie musze pochwalić, że nie przechodziłam i nie przechodze toxoplazmozy:-)
odebrałam wyniki:-)
 
reklama
Serdeczne gratulacje dla mamus ktore wiedza kgo nosza pod serduszkiem, fajny watek ja niemiaalam miesiac internetu i powoli nadrabiam. Ja bylam na wizycie 4 grudnia a teraz mam 4 stycznia :-) mam nadzieje ze sie dowiem kto sie tam tak wierci :-)
 
reklama
Ja dzis bylam na wizycie u gin.Jak okreslila bardzo ladnie mi spadaja wskazniki czerwonokrwinkowe i zaraz sie zacznie anemia wiec dodatkowo mam brac zelazo.Moj maz oczywiscie mnie teraz zadrecza ze mam zaczac jesc mieso ale to jest niemozliwe.
Poza tym znow liczna flora bakteryjna w moczu i musze zrobic posiew.
Ze wzgledu na moje ciagle przeziebienia wyslala mnie na 2 tyg zwolnienie :( co akurat mi se srednio podoba bo i tak ostatnio malo pracuje i chetnie wrocilabym do pracy bo ja bardzo lubie.
Asiaaa jak usg polowkowe???
 

Podobne tematy

Do góry