reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

cześć.
Czeka mnie usg i zastanawiałam sie nad 3d- czy możecie mi powiedzieć ile kosztuje? Jeśli jest jakaś mamusia z Lublina to chętnie poznałabym realia lubelskie.Jeśli nie, to mniej więcej jakiego rzędu to wydatek.Dzięki.
 
reklama
Ja za usg placilam baaardzo duzo bo az 350zl :( ale bylo warto bo podobno najlepszy specjalista.Wiem ze juz za ok 200 zl mozna zrobic.Co do tego 3d to u nas tak wygladalo,ze na polowkowym jak juz na zwyklym usg wszystko pomierzyl i sprawdzil to poprosilam zeby na chwile na 3d przelaczyl zebysmy mogli dzidziusia zobaczyc bardziej realnego.I okazalo sie,ze te zdjecia z 3d nie musza by takie zlotawe jak dotychczas widzialam tylko maja rozne kolory do wyboru.Mi sie najbardziej zielony spodobal i takie zdjecie wkleilam w watku o usg.
 
kiedys ktos na ktoryms z watkow pisal o usg 3d ze nie wolno za czesto, a jak spotykam dziewczyny w ciazy i mowie ze na kazdej wizycie mam usg to mowia ze nie dobrze co o tym myslicie ??i wiecie ??
 
Czytałam gdzieś, że być może jest niebezpieczne ze względu na to, ze podnosi temperaturę ciała. Z tym, ze podnosi po długim badaniu- chyba po 30 minutach-a przecież usg nie trwa tak długo.
 
Czytałam gdzieś, że być może jest niebezpieczne ze względu na to, ze podnosi temperaturę ciała. Z tym, ze podnosi po długim badaniu- chyba po 30 minutach-a przecież usg nie trwa tak długo.
Ja to slyszalam ale o usg przezpochwowym.

Ogolnie ja nie czuje potrzeby robienia co 3 tygodnie usg choc wiadomo ze to milo zobaczyc malenstwo.W sumie tez mam co wizyte ale tylko na kilka sekund bo sprawdzamy jak bije serducho przez usg:-) teraz ide na polowkowe razem z 3D.:tak::-)
 
A tak ,ale mi cgodziklo ogolnie ze na watku glownym czemy nie piszesz:-):-):-):-)

wdrążam się:-D

a co do usg to ja mam co 3 tygodnie sprawdzane tętno szkraba na takim dziwnym usg jakby z lat 50 bez monitora tylko z głośnikiem samym. Oprócz pierwszego na potwierdzenie ciąży , potem 12 tydzień i teraz się szykuję.
 
reklama
a my mamy usg co miesiac:-)a 11 idziemy na usg takie prenatalne tak to sie tu zwie gdzie beda ogladac wszystko czy sie dobrze rozwija nawet licza paluszki:tak:a 18 mam wizyte kontrolna:-)
 

Podobne tematy

Do góry