reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora sie przedstawic:-)

Shisha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Lipiec 2013
Postów
151
Niech kazdy z nas napisze pare slow o sobie, zebysmy mogly sie lepiej poznac :-)
Ja mam na imie Magdalena, 25 lat, to moja druga ciaza, mam synka prawie poltorarocznego:-) Mieszkam z mezem pochodzenia egipskiego zagranica od prawie 4 lat.
 
reklama
Hej jestem Andzela. Mam 21 lat moj maż 27. Znamy się od małego. Razem jesteśmy 6 lat , małżeństwem rok. Mamy 2.5 roczną Majke ;) kazda czytajac pomyśli ale młodziutka już drugie? Kocham swoje życie męża córke maleństwo o ktore staraliśmy się 4 miesiące. Mamy działke od teściów projekt teraz tylko pieniazki i mozna budowac a wiadomo jak z tymi pieniażjami jest Są i ich Nie Ma. A narazie mieszkamy z teściami mamy gore domu.
 
a ja jestem Ania, w tym roku stuknie mi 30stka i w ciąży jestem po raz pierwszy. Z mężem znamy się 9 lat, jesteśmy ponad 5 lat małżeństwem, a mieszkamy w Szczecinie:)
 
Hej Jestem Ania mam 26 lat, w maju 27. Mam synka 6.5 roku :) z mężem jesteśmy 7,5 roku po ślubie. Rok temu straciłam jedna ciążę na samym początku.
 
Hej kochane, ja mam na imię Karola, w tym roku stuknie mi 32 (musiałam dobrze pomyśleć za nim to napisałam bo zatrzymalam się dawno temu).....
Mam dwójkę wspaniałych chłopców i teraz maleńką kropeczkę w brzuszku........Wszyscy życzą mi dziewuszki, ale ja tak myślę sobie, że chyba nawet wolałabym trzeciego chłopaczka hehehe....
Z mężem jesteśmy 6 lat po ślubie (w sierpniu ta szósta rocznica)....i jesteśmy na dobre i na zle.....
W swojej historii mam sierpniówki 2010 i styczniówki 2013 - obie grupy niepowtarzalne i wspaniałe, a z niektórymi osobami jestem bardzo blisko aż do dziś.....Mam nadzieję, że wrzesień będzie równie niepowtarzalny bo to mój urodzinowy miesiąc:):):)
Pozdrawiam
 
To i ja się przedstawię... :) Jestem Aneta i mam 22l. Mieszkam w Niemczech. Z mężem braliśmy ślub w sierpniu 2013 a jesteśmy razem od 6 lat. Jest to moja 1 ciąża - wyczekiwana :) Udało się bardzo szybko i bardzo cieszymy się z naszej małej świątecznej kropeczki :)
 
reklama
Cześć, jestem Monika, rocznikowo 25 lat. Z mężem jesteśmy 8 miesięcy po ślubie. Jestem w pierwszej ciąży, mieszkam w naszej pięknej Ojczyźnie ;).
 
Do góry