reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porada co robić ?

Dołączył(a)
18 Październik 2015
Postów
2
Witam,


Bardzo proszę o małe wskazówki jak działać. Od kwietnia czyli od miesiąca, w którym z moim narzeczonym wzieliśmy ślub planujemy potomstwo. Robimy to regularnie, ale bez sprawdzania dni płodnych itd. Ostatnio bliżej zainteresowałam się jak działa mój organizm, zapisuję miesiączki, od sierpnia są one regularne co 29dni, zgodnie z tym powinnam dostać miesiączkę w ostatni piątek czyli 16.10. Miesiączka nie przyszła, zawsze przed spodziewaną miesiączką bolały mnie piersi tak, że czułam je nawet podczas jazdy na rowerze, w tym miesiącu wystąpił brak bólu piersi, zauważyłam większe upławy oraz co jakiś czas, dwa razy na dzień boli mnie brzuch jak na miesiączkę, trwa od ok. godziny i przestaje boleć. Robiłam test wczoraj, ale wyszedł negatywny. Czy powinnam jutro udać się na test HCG czy poczekać jeszcze parę dni, bo może miesiączka wystąpi. Nie miałam w tym miesiącu żadnego większego stresu.


Pozdrawiam,


Marta D.
 
reklama
Jest szansa, mi test nie wyszedł w dniu spodziewanej @ ani kolejny na następny dzień, dopiero odczekałam kilka dni czy nawet tydzień i wyszła 2 kreska :)
 
Hej!!!

Beta HCG możesz sobie oznaczyć... i ewentualnie powtórzyć za kilka dni. Zobaczysz jaka będzie tendencja.

Swoją drogą...jeśli faktycznie chcecie to...3mam kciuki ;) Nie zapomnij się pochalić
 
Do góry