reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada finansowa

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2013
Postów
14
Miasto
WArszawa
Hej dziewczyny, potrzebuje porady. Po krótko, mam 21 lat, jestem w 33 tyg ciąży, chodzę do klasy maturalnej w technikum.. stało się, oczywiście, że najpierw planowałam znaleźć pracę a potem mieć dziecko, ale nie żałuję, cieszę się, jednak żyjemy na kocią łapę, On pracuje ale te marne grosze na nic nie starczają. O jaka pomoc finansową mogę się starać kiedy urodzę?
 
reklama
Możesz sie starać o : becikowe(potrzebujesz zaswiadczenie od lekarza, ze bylas pod jego opieka od 10 tc), kosiniakowe, rodzinne(w niektorych gminach jesli nalezy ci sie rodzinne to dostajesz dodatkowy tysiąc zł zapomogi) i 500+ - jesli masz jakies pytania co do tego to smialo pisz :)

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Do góry