reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada. Krwawienie

Smerfetka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
3 778
Cześć dziewczyny
Przychodzę do Was z pytaniem.
Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim u mnie i zastanawiam się co może być przyczyną, powodem..
Jestem 10 miesięcy po porodzie. Pierwszy okres 4 miesiące po.
W miarę regularne aż do teraz.
Od jakichś 3 miesięcy cykl jest albo bardzo długi albo dostaje go 2 tygodnie po poprzednim.
Międzyczasie plamienia ,od różowych po krwawienie z małymi skrzepami.
Już nawet nie wiem co nazwac okresem a co nie.
Nie byłam chora, nie brałam żadnych leków żeby mogło się to rozregulować aż tak.
Rana po cc od jakiegoś czasu jest jakby napuchnieta i czuję dyskomfort/lekki bol (ale to może od noszenia malej)
Dodatkowo co wieczór bol brzucha , coś a'la wzdęcia, kłucie nieprzyjemne.Dziwne pukanie od środka , jakby pękały tam jakieś pecherzyki.
Czy to może być problem z hormonami ?
Jakas nadżerka czy coś?
Zawsze wszystko było u mnie w porządku i zaczyna mnie to męczyć.
Oczywiście wizyta u lekarza umówiona, ale nim do niej dotrwam to trochę minie
 
reklama
Takie "coś a'la wzdęcia, kłucie nieprzyjemne.Dziwne pukanie od środka" to bardziej pasuje do jelit.
Może jakaś infekcja się przyplątała? Ale to można sobie gdybać. Bez lekarza to loteria.
 
Takie "coś a'la wzdęcia, kłucie nieprzyjemne.Dziwne pukanie od środka" to bardziej pasuje do jelit.
Może jakaś infekcja się przyplątała? Ale to można sobie gdybać. Bez lekarza to loteria.
To też wiem. Lekarz rodzinny już wspominał i mam skierowanie na usg.
Ale znowu krwawienia z jelitami raczej nie powiąże
 
Wiem że to może być wszystko.
Ale zaczyna mnie to martwić. Tym bardziej że nigdy nie miałam takich sytuacji
Dopiero za 3 tygodnie ginekolog.
Usg jamy brzusznej będzie szybciej
 
Ja bym nie wypytywała na forum tylko poszła do ginekologa z tymi krwawieniami. I pokazała ranę po CC skoro coś się z nią dzieje.
Porobiła bym podstawowe badania.
 
reklama
Ja bym nie wypytywała na forum tylko poszła do ginekologa z tymi krwawieniami. I pokazała ranę po CC skoro coś się z nią dzieje.
Porobiła bym podstawowe badania.
Jasne, to oczywiste. Wizyty umówione.
Z podstawowych badań wyszło jedynie odwodnienie.
Reszta dopiero jutro bo musiałam czekać na 10 dzień cyklu
 
Do góry