reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada w sprawie ewentualnej ciąży

Wiktoria.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2023
Postów
22
Cześć mam mały dylemat , okres spóźnia mi się już jakiś czas . Codziennie miewam bóle brzucha skurcze jak na okres . Dodam że jakoś 10 dni temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia . Dzisiaj dostałam plamienia lekko różowego i mocniejszych skurczy które już ustały . Robiłam test jakiś czas temu i był negatywny ale obawiam się że to bardzo wczesna ciąża . Proszę o wasza rade 😊
 
reklama
Cześć mam mały dylemat , okres spóźnia mi się już jakiś czas . Codziennie miewam bóle brzucha skurcze jak na okres . Dodam że jakoś 10 dni temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia . Dzisiaj dostałam plamienia lekko różowego i mocniejszych skurczy które już ustały . Robiłam test jakiś czas temu i był negatywny ale obawiam się że to bardzo wczesna ciąża . Proszę o wasza rade 😊
Ile to jest ten jakiś czas spóźniania okresu i jakiś czasnod zrobienia testu?

Zrób po prostu drugi test i się dowiesz.
 
Jakiś czas temu miał być okres i jakiś czas temu robiła test 🙈Doprecyzuj może te szczegóły bo nic nie wiadomo.
 
Do góry