reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
1
Witajcie dziewczyny. Jestem tutaj nowa ale sama ze soba juz nie wyrabiam [emoji6]
Ost @ byla 25 grudnia, ciezko powiedzieć czy z mezem staramy sie o drugie dziecko czy jak bedzie to będzie.. w tym cyklu jeden jedyny raz dzien po @ doszlo do zblizenia. Okresu nie mam juz 8 dzien. Robilam dwa testy. Jeden dwa dni temu gdzie bylo widac cien cienia. I wczoraj gdzie jest slaba krecha. Maz je widzi wiec nie popadam w paranoje ale chcialabym sie z wami podzielić zdjeciami i czekam na opinię
20190130_105354.jpeg
20190130_105341.jpeg
 
reklama
Po takim czasie od współżycia to już powinno być grubo, ale testy roznie reaguja. Ja bym zrobiła bete by mieć pewność.
 
Do góry