reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Malinka19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2020
Postów
15
Hej Dziewczyny mam problem,
Od 3 dni mecze sie z zatwardzeniem i nabrzmiałym brzuchem 😏czuje dyskomfort i jest mi niedobrze, pije rumianek i biore tabletki dulcobis , macie moze jakies sposoby?lub co moze byc tego przyczyna?
 
reklama
Hej Dziewczyny mam problem,
Od 3 dni mecze sie z zatwardzeniem i nabrzmiałym brzuchem 😏czuje dyskomfort i jest mi niedobrze, pije rumianek i biore tabletki dulcobis , macie moze jakies sposoby?lub co moze byc tego przyczyna?
A czopki moze....musialas cos jesc takiego ze masz zatwierdzenie samo z siebie sie nie bierze....kefir maslanka tez może pomóc sproboj
 
reklama
Brałaś jakiś probiotyk przy tym antybiotyku? Pewnie zmieniła się flora w jelicie i stąd te problemy z brzuchem.
Na jakiej podstawie lekarz przepisał antybiotyk? Jakieś badanie moczu, posiew?
 
reklama
Do góry