reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Malinka19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2020
Postów
15
Hej Dziewczyny, mam takie pytanie do was?
Ostatni okres miałam 6 września , moj cykl trwa około 30 dni , w tym miesiacu powinnam dostac okres 6 pażdziernika ale okres dalej sie spóznia juz 8 dzien , myslicie zeby poczekac?
 
reklama
Mam podobnie 🤷🏻‍♀️ okres miałam 8 września, cykle od poronienia w styczniu regularne i powinnam mieć kolejny okres 10.10 - czyli w zeszłą niedzielę. Ale z testowaniem czekam jeszcze do soboty ;) przede wszystkim dlatego, że my używamy póki co zabezpieczenia 😃 ale jeśli Wy się staracie to tak jak dziewczyny Ci piszą - rób test ☺️ trzymam kciuki! ✊🏻
 
reklama
Do góry