reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2021
Postów
5
Hej, czy któraś z was używała pasa poporodowego po naturalnym porodzie? Ktoś coś poleca? Jakiś konkretny model czy markę? Przed ciąża w pasie miałam 64cm, jaki rozmiar pasa powinnam teraz mieć?
 
reklama
Hej, czy któraś z was używała pasa poporodowego po naturalnym porodzie? Ktoś coś poleca? Jakiś konkretny model czy markę? Przed ciąża w pasie miałam 64cm, jaki rozmiar pasa powinnam teraz mieć?
Ja używałam, ale po cesarce. Tak naprawdę sprawdzi się zwykły pas pooperacyjny ze sklepu medycznego. Zależy jaki teraz nosisz rozmiar. Ja standardowo przed porodem nosiłam 38, a pas miałam 42 i mogłam się nim owinąć prawie dwa razy. Zdecydowanie lepiej kupić w swoim standardowym rozmiarze, chyba, że przytyłas że 30 kg, to wtedy większy.
 
Ja odradzam. To osłabia mięśnie brzucha. Lepiej iść do fizjoterapeuty uroginekologicznego i zacząć ćwiczyć.
 
Do góry