reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

reklama
No często słyszę że że moje dziecko jest jakieś nienormalne bo nie mówi a ja przez to się martwię że może robię coś nie tak że on nie mówi. A teraz jestem w ciąży i stres nie jest dla mnie teraz dobry
 
Chodzi że nie znajomi tak mówią tylko typowe madki na placu zabaw chwalą się że ich dzieci już mówią. A że moje jest nie normalne bo nie mówi
 
Moja własna matka robiła mi wodę z mózgu.
Podobno ja tez zaczelam mówić mając coś ponad rok. I ona tak cały czas moje dzieci do mnie porównywała. A ja jak ta głupia się martwiłam o córkę, co z nią nie tak, bo w wieku dwóch latek tez mówiła pojedyncze słowa. Dużo gadała w ”języku wróżek” ale zrozumiałe niewiele.
A po skończeniu 2,5 lat normalnie z dnia na dzień widziałam postępy. Teraz ma niecałe cztery latka i gada, śpiewa, wykłóca się…
Jej brat, niecałe dwa latka a mówi dużo więcej niż ona w jego wieku. A chowani są jednakowo.
Kazde dziecko jest inne. Każde się uczy we własnym tempie i zakresie.
 
reklama
Do góry