reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

reklama
Tez powtórzyłabym test za 2 dni. Ja w dzień spodziewanej miesiączki miałam negatywny test a 2 dni później pozytywny - tylko ja nie plamiłam.
Trzymam kciuki aby było po twojej myśli i nie przejmuj się komentarzami 🙂
Ogólnie bolą mnie plecy i mam kłucia podbrzusza. Zero innych objawow piersi normlane, mlodsci zero. Tylko od 2 miesięcy mam brazowe plamienia w czasie owulacji. Wydaje mi się że to nie ciąża. Ostatnio miałam dość stresujący miesiąc oraz bardzo intensywny. Także wydaje mi się że nie będzie to ciąża. Bo nawet bladej kreski nie było widać
 
Ale dzisiaj jak sikałam to miałam bardzo czerwona krew, wydaje mi się że z małym skrzepem. Ale teraz jest znów lekkie plamienie
 
Ale dzisiaj jak sikałam to miałam bardzo czerwona krew, wydaje mi się że z małym skrzepem. Ale teraz jest znów lekkie plamienie
Miałam bardzo podobną sytuację. Też lekkie plamienie, które wzięłam za zaczynający się okres. Kilka dni później czerwone plamienie. Tylko, że u mnie test wyszedł pozytywny. Ciąża jest potwierdzona + niestety krwiak podkosmowkowy ( stąd czerwone plamienie). Idź do lekarza jak najszybciej, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości. Powodzenia
 
reklama
Do góry